Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Liepājā aizvadīta Babolat balvas izcīņa tenisā25. aprīlis, 2024Sports

Tenisisti uz goda pjedestāla
    1 no 2
    2 no 2

20. un 21. aprīlī LOC tenisa hallē norisinājās LTSS Babolat balvas izcīņa U18 vecuma grupai. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Reinis Svarāns no Ādažiem un Viktorija Homutova no Jūrmalas.

Kopumā sacensībās piedalījās 10 jaunieši, no kuriem 9 pārstāvēja Liepājas Tenisa sporta skolu un 7 jaunietes, no kurām 4 pārstāvēja Liepāju.

Zēnu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva ar 1. numuru izsētais no Ādažiem atbraukušais Reinis Svarāns. 2. vietā ierindojās Orests Ronis, bet 3. vietā – Ralfs Rukmanis.

Meiteņu konkurencē zelta medaļu sacensību noslēgumā izcīnīja Viktorija Homutova (V Tennis Academy), 2. vietā ierindojās Ksenija Kļimova (bez kluba), bet goda pjedestālu ar bronzas medaļu noslēdza liepājniece Jeļizaveta Rižkova.

Skatīt: sacensību foto galerija