3x3 ielu basketbola nakts turnīrā tiks noskaidroti Liepājas čempioni strītbolā13. augusts, 2019Sports

  Piektdien, 16. augustā, pulksten 21 Daugavas rezerves stadiona Kristapa Porziņģa basketbola laukumā startēs “Liepāja 3x3” ielu basketbola nakts turnīrs, kurā tiks noskaidroti Liepājas čempioni strītbolā.

  Lai gan Liepājā šogad norisinājušies jau seši “Bruģa bumbas” posmi, tomēr Liepājas strītbola sezona ar to vēl nebeigsies - gan jaunie interesenti, gan pieredzi uzkrājušie iepriekšējo turnīru dalībnieki ar saliedētām komandām un iespēlētām kombinācijām varēs demonstrēt savas spējas "Liepāja 3x3" ielu basketbola nakts čempionātā. Šis būs unikāls Liepājas strītbola pasākums, kurā tiks noskaidrotas spēcīgākās komandas U16 un U99 vecuma grupās.

  “Liepāja 3x3” ielu basketbola čempionāta spēles tiek aizvadītas saskaņā ar oficiālajiem FIBA basketbola noteikumiem, kas ir spēkā visās spēles situācijās, izņemot tajās, kuras ir minētas 3x3 spēles noteikumos.

  Pieteikšanās sacensību dienā norises vietā no plkst. 20:00 līdz plkst. 20:30, ar nosacījumu, ka kāda no maksimāli iespējamām 20 vietām katrā grupā (gan U16, gan U99) vēl ir brīva.

  Turnīrā komandas spēlē U16 un U99 bez dzimuma ierobežojumiem. Komandas var būt jaukta tipa – dažāda dzimuma.

  Komandai jābūt divu veidu (gaišs un tumšs), vienādas krāsas spēles krekliem. Komandā nedrīkst būt vairāk kā viens Latvijas augstākās līgas vīriešu dzimuma spēlētājs. Sievietēm šāda ierobežojuma nav.

  Dalības maksa no komandas: 15 EUR.

  Organizatori norāda, ka dalībnieki cīnīsies par īpaši izstrādātām un vērtīgām “Liepāja 3x3” balvām, kuras saņems pirmo trīs vietu ieguvēju komandas gan U16, gan U99 grupās. Čempiona titula ieguvēju komandas saņems īpaši izstrādātās Liepājas čempionu medaļas. Skatītājus izklaidēs uzņēmums “Izsauc ballīti”.

  “Liepāja 3x3” ielu basketbola čempionāta mērķi ir noskaidrot 2019. gada “Liepāja 3X3” čempionāta uzvarētāju komandas, veicināt basketbola attīstību Liepājā un tās apkārtnē, popularizēt to iedzīvotāju vidū, kā arī popularizēt basketbolu kā spēli, aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu, ar pārliecību, ka basketbols ir visiecienītākā sporta spēle, un, kura ir viegli pieejama plašām tautu masām.

  “Liepāja 3x3” ielu basketbola čempionātu organizē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde.

  Informāciju sagatavoja

  Mārtiņš Kirma
  Liepājas pilsētas Sporta pārvaldes
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs
  Tālrunis: 26 549 567
  E-pasts: martins.kirma@liepaja.lv