Aicina pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Rudens nāca sētiņā”14. augusts, 2019Kultūra

  Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” Kristīnes Jaunbrūnas vadībā aicina vidējās paaudzes deju kolektīvus līdz 30. septembrim pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Rudens nāca sētiņā”. Festivāls norisināsies šā gada 26. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā.

  Festivāla mērķis ir uzturēt Dziesmu un Deju svētku tradīciju kā dzīvu un unikālu kultūras vērtību starpsvētku periodā, pulcēt vienkopus Latvijas deju kolektīvus, sekmējot dejotāju radošo iniciatīvu un sociālās līdzdalības aktivitāti.

  Dienas gaitā festivāla dalībniekiem ieplānotas dažādas aktivitātes kā, piemēram, dalība sacesībās “Zinu, bet minu”, kurās novērtēs ne tikai zināšanas un katras komandas vizuālo koptēlu, bet arī līdzjutēju aktivitātes. Pulksten 17.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks koncerts, kas būs sagatavots ņemot vērā festivāla dalībnieku pieteiktās dejas, no kurām viena ir atbilstoša tēmai “Rudens nāca sētiņā” - ražas laiks, talka, lauku sēta, lauku sētas iemītnieki u.tml.

  Ar festivāla nolikumu var iepazīties Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv sadaļā “Nolikumi un pieteikumi”. Turpat atrodama arī pieteikuma anketa. Lai piedalītos festivālā, elektroniskā pieteikuma anketa jāaizpildā līdz 30. septembrim. Ja izlasot nolikumu rodas kādas neskaidrības, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu pa tālruni 63481253 vai elektroniski selena.vasiljeva@liepaja.lv.

  Informāciju sagatavoja
  Iveta Štelmahere
  Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
  Tālrunis: 63 423 505
  E-pasts: iveta.stelmahere@liepaja.lv