Aicinām pieteikties bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursam “Pērļu lietus”9. janvāris, 2019Kultūra

  Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau astoto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas.

  Šogad konkurss norisināsies 24. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā. Interesenti var pieteikties līdz 8. februārim vai līdz brīdim, kad būs sasniegts konkursa nolikumā paredzētais dalībnieku skaits.

  Konkursa mērķis ir attīstīt un pilnveidot jauno solistu un vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas, veicināt dalībnieku skatuvisko pieredzi un radīt iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem apliecināt savas mākslinieciskās spējas plašākai auditorijai, saņemot izaugsmi veicinošu profesionālas žūrijas vērtējumu. Viens no konkursa nolūkiem ir arī rosināt vokālo ansambļu repertuārā iekļaut dziesmas a cappella izpildījumā, kas ir būtiska Dziesmu un deju svētku tradīcijas ilgtspējas sastāvdaļa.

  Konkurss notiek 3 vecuma grupās – jaunākā (5-7 g.v.), vidējā (8-12 g.v.) un vecākā grupa (13-18 g.v.). Katrā grupā tiek uzņemti 15 individuālie izpildītāji (kopā 45 solisti) un 10 muzikālie kolektīvi (kopā 30 ansambļi). Ansambļa sastāvs var būt no dažāda vecuma dalībniekiem, bet piederību konkrētai vecuma grupai nosaka pēc dalībnieku vecuma pārsvara kolektīvā.

  Konkursa nolikums un anketa atrodama Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā http://www.liepajaskc.lv

  Neskaidrību gadījumā, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu pa tālruni 63 481 253 vai elektroniski selena.vasiljeva@liepaja.lv.

  Informāciju sagatavoja

  Iveta Štelmahere
  Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes
  “Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs”
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
  Tālrunis: 63 423 505
  E-pasts: iveta.stelmahere@liepaja.lv
  www.liepajaskc.lv