Aizvadītas Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 201912. septembris, 2019Sports

  7. un 8. septembrī pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles norisinājās 2019. gada Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā. Šīs sacensības organizēja Liepājas Tenisa sporta skola un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde, lai noskaidrotu Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2019. gada vasaras sezonā. Sacensības tika aizvadītas divās līgās – vidējā un augstākajā, kurās tika aizvadītas kā pāru spēlēs, tā arī jaukto pāru spēlēs.

  Vidējā līgā jaukto pāru spēlēs piedalījās 20 dalībnieki (10 pāri), kuri tika iedalīti divās apakšgrupās. Sacensību noslēgumā uzvaru izcīnīja Madara Berga un Elans Strazdiņš, 2. vietā ierindojās Krista un Gints Siliņi, savukārt, 3. vietu izcīnīja Ilze Kārkliņa ar Sandi Dejus. Savukārt, vidējās līgas vīriešu pāru konkurencē sacentās 5 pāri, kur uzvaru sacensību noslēgumā izcīnīja Renārs Kaupers un Guntars Kikučs, 2. vietā atstājot Andri Karuli ar Valteru Stirnu, bet 3. vietā ierindojās Edijs Eglītis un Gatis Zvirbulis. Vidējās līgas sieviešu pāru konkurencē sacentās 6 pāri un pārliecinošu uzvaru izcīnīja Linda Priekule un Madara Berga. 2. vietu ieguva Liene Lasmane ar Eviju Reinfeldi, bet 3. vietā ierindojās Krista Siliņa un Kristīna Petermane.

  Augstākajā līgā jaukto pāru spēlēs savā starpā sacentās 5 pāri un visspēcīgākie izrādījās Edīte Daugule un Ģirts Antonovs, nepiedzīvojot zaudējumu rūgtumu. 2. vietu ieguva Baiba Damberga un Kaspars Klamers, bet 3.vietā ierindojās Laura Prikule un Dagnis Šliseris. Augstākās līgas vīriešu konkurencē 5 pāru konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kaspars Daugulis un Ģirts Antonovs, 2. vietā ierindojoties Elanam Strazdiņam ar Mārtiņu Krūmu, 3. vietā atstājot Kristapu Ozoliņu un Mārci Garutu. Savukārt augstākās līgas sieviešu 5 pāru konkurencē triumfēja Edīte Daugule un Laura Prikule, 2. vietā ierindojās Zane Vilnīte un Ieva Ore, bet 3. vietu ieguva Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa.

  Informāciju sagatavoja
  Elans Zīverts
  Liepājas Tenisa sporta skolas direktors
  Tālrunis: 26 374 343
  E-pasts: elans.ziverts@liepaja.lv