Aizvadīts vasaras ielu basketbola čempionāta “Liepāja 3x3” 1. posms7. jūnijs, 2018Sports

  1 no 1

  Trešdienas, 6. jūnija, vakarpusē KP6 basketbola laukumā aizvadīts jaunizveidotā vasaras ielu basketbola čempionāta “Liepāja 3x3” 1. posms.

  Par spīti spēcīgajam lietum, kas lika nodrebēt organizatoriem par pasākuma iespējamo norisi, tas stundu pirms čempionāta sākuma mitējās un pulcēja pašus spēlēt gribošākos un turnīrs varēja notikt. Netrūka arī asumi uz laukuma, kuri ar tiesnešu iejaukšanos tika novērsti.

  “TN Kurzeme” trīs punktu metienu konkursā par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Miķelsons, kurš ar 7 precīziem metieniem izcīnīja sev vienu no trim finālistu vietām, kuri cīnīsies par lielo balvu finālposmā, kas norisināsies 10. augustā.

  “TN Kurzeme” Skills challenge uzvarētāji: Kristers Aerings, kurš visu trasi veica 15:75 sekundēs un Mārtiņš Brūveris, kura laiks bija 13:90 sekundes. Arī šie dalībnieki iekļūst finālposmā, kurā norisināsies finālskrējieni.

  Šī posma uzvarētāji

  1. vieta komandai “Despacito”
  2. vieta komandai “The Process”
  3. vieta komandai “Vietējie”

  Nākošais “Liepājas 3x3” ielu basketbola čempionāts norisināsies 4. jūlijā. Iepriekšēja reģistrēšanās nedēļu pirms 2. posma, brīvu vietu gadījumā (maksimums 20 komandas) reģistrēšanās iespējama stundu pirms sacensību sākuma.

  Informāciju sagatavoja

  Kaspars Rolavs
  Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes
  projektu vadītājs
  Mobilais tālrunis: 20 066 998
  E-pasts: kaspars.rolavs@liepajassports.lv