Ģimenes veselības diena18. septembris, 2018

  Lai veicinātu ģimeņu kopābūšanu un aktualizētu ģimenes veselības veicināšanas tēmu, Liepājas pašvaldība aicina visas Liepājas ģimenes apmeklēt Ģimenes veselības dienu sestdien, 29. septembrī, no pl. 11.00 Liepājas Olimpiskajā centrā.

  Visas dienas garumā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dažādas izglītojošas lekcijas un nodarbības, kā arī aizraujošas stafetes visai ģimenei. Šī ir iespēja bez maksas pavadīt aktīvu dienu kopā ar visu ģimeni un iegūt jaunas zināšanas. Reģistrēšanās dalībai pasākumā sākot no pulksten 11.00, Ģimenes veselības dienas atklāšana: 11.45, bet aktivitāšu sākums – 12.00.

  Ģimenes veselības dienā klātienē varēs iepazīties ar dažādiem Liepājas veselības jomas speciālistiem – ārstiem, fizioterapeitiem, fitnesa treneriem, veselības skolotājiem un citiem profesionāļiem, – uzklausīt speciālistu ieteikumus veselības veicināšanai un stiprināšanai ikdienā, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

  Īpaši organizētā Liepājas mikrorajonu savingrošanās laikā varēs apmeklēt Liepājas fitnesa treneru piedāvātās nodarbības. Topošās un jaunās māmiņas uzzinās par iespējām parūpēties gan par savu fizisko un garīgo veselību, gan apgūt jaunas zināšanas par mazuļiem. Savukārt senioriem būs iespēja piedalīties uztura meistarklasēs. Radošas aktivitātes par veselības tēmām būs pieejamas arī bērniem. Savukārt vismazākajiem apmeklētājiem būs pieejama bērnu rotaļu telpa. Atsevišķā zonā notiks nodarbības un lekcijas garīgajai veselībai.

  Visas dienas garumā darbosies arī momentfoto stūrītis, kur kopā ar saviem mīļajiem ikviens pasākuma apmeklētājs varēs uzņemt jautrus un atmiņā paliekošus foto. Vietējo mājražotāju tirdziņš priecēs ar labumiem, varēs gan nodegustēt, gan arī iegādāties dažādus veselīgus produktus.

  Visiem apmeklētājiem būs iespēja veikt arī vairākus veselības rādītāju eksprestestus, bet dienas beigās sekos lielā izloze ar dažādām balvām. Visas aktivitātes pasākuma laikā ir bez maksas. Gaidīsim ciemos uz aktīvu ģimenes dienu Liepājā!

  Pasākuma informatīvais atbalstītājs Kurzemes Radio.

  Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

  Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

  Papildu informācija

  Anete Kopštāle-Kupe
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas
  Veselības veicināšanas koordinētāja
  Tālrunis: 63 404 747
  E-pasts: anete.kopstale-kupe@liepaja.lv