Septembra nogalē norisināsies Liepājas Restorānu nedēļa23. augusts, 2018

  No 24. līdz 30. septembrim Liepājā norisināsies jau otrā restorānu nedēļa – nedēļas garumā liepājniekus un pilsētas viesus uzņems 20 restorāni un kafejnīcas, kas būs sarūpējuši īpašas maltītes un piedāvās pārsteidzošu ceļojumu garšu pasaulē par īpašām cenām.

  Restorānu nedēļas piedāvājums sastāvēs no trīs ēdieniem – uzkodas, pamatēdiena un deserta. Īpašā piedāvājuma cenas būs sākot no 9 līdz 20 eiro.

  Restorānu ēdienkartes (pdf)

  Kafejnīcu ēdienkartes (pdf)

  Apvienojot visdažādākās Liepāju un Latviju raksturojošas ēdienu sastāvdaļas, savvaļā augošus gardumus, kā arī ievērojot citu zemju spilgtākos ēdienu gatavošanas pamatprincipus, vietējie šefpavāri būs sarūpējuši īpašus pārsteigumus gan izsmalcinātu garšu cienītājiem, gan vienkāršāku maltīšu cienītājiem.

  Papildus piedzīvojumam – Liepājas Mākslas forums

  Liepājas Restorānu nedēļas noslēgumā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti baudīt Liepājas Mākslas forumu. Iezīmējot Liepājas pilsētas piederību mūsdienīgai un aktuālai mākslas domāšanai, festivāls sevi spilgti pieteicis kā laikmetīgās mākslas platformu ar dažādiem intriģējošiem un starpdisciplināriem mākslas projektiem. Mākslas forums šogad piedāvās 10 dažādu žanru notikumus, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrālijas, Islandes un Austrijas, atspoguļojot mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.