Biedrība „Tu esi gaidīts” uzsāk labdarības projektu jaunajām ģimenēm7. novembris, 2018Paziņojumi

  1 no 1

  25. oktobrī biedrība „Tu esi gaidīts” uzsākusi labdarības projektu jaunajām ģimenēm un vientuļajām māmiņām. Projekts darbosies līdz 27. decembrim un tā mērķis ir ar līdzcilvēku atbalstu palīdzēt ģimenēm, kuras nonākušas finansiālās grūtībās, bērniņa pirmajā dzīves gadā un gaidīšanas laikā, sarūpējot pirmās nepieciešamības lietas.

  Jebkuram ir iespēja ziedot „Tu esi gaidīts” ziedojumu kastē TN Kurzeme 3. stāvā, kā arī sazinoties personīgi pa tālruni: 26 077 525, e-pastā: tuesigaidits@gmail.com vai Facebook lapā – Biedrība „Tu esi gaidīts”. Ziedojuma pakā aicina ievietot pirmo apģērbu un higiēnas lietas (autiņbiksītes, bērnu kosmētiku, mitrās salvetes u.c.) jaundzimušajiem (0-12 mēneši), krūts ēdināšanas piederumus un pirmās nepieciešamības lietas pēcdzemdību periodā māmiņai (paketes, pieaugušo autiņbikses, smēres, intīmās higiēnas piederumus, pēcdzemdību jostas u.c.), kā arī citas bērnam un māmiņai aktuālas lietas bērna pirmajā dzīves gadā.

  Pieteikties atbalsta saņemšanai būs iespējams sākot ar š. g. 1. decembri. Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību sekos.

  Biedrība „Tu esi gaidīts” saņem atbalstu arī no vairākiem uzņēmējiem: Latvijā ražoto bērnu apģērbu un rotaļlietu uzņēmums – Wooly Organic, bērnu higiēnas preču zīmols Happy, Palmers, fotogrāfe Kristine Kiselova.

  Informāciju sagatavoja

  Laine Laugale-Veilande
  Biedrība „Tu esi gaidīts”
  Tālrunis: 26 077 525