Brīvpieejas sporta laukumi

Liepājā vairākās vietās izveidots brīvpieejas sporta laukumi, kurus ārpus sporta audzēkņu un sporta klubu treniņu, sporta spēļu un sacensību laikiem var izmantot ikviens iedzīvotājs.

Stadions “Daugava” (Jūrmalas parks 3)

  • Skrejceļš vieglatlētikas treniņiem.
  • “Mini Pich” futbola laukums.

Daugavas rezerves stadions (Jūrmalas parks 4)

  • Stadiona galā atrodas iekārtots futbola laukums ar vārtiem.
  • Pirmais Kristapa Porziņģa ģimenes izveidotais KP6 āra basketbola laukums.

Ventspils parka KP6 āra basketbola laukums (Ventspils iela 15/27)

2017. gadā Ventspils ielas parkā tika izveidots jau otrais brīvpieejas basketbola laukums, kas tapis, pateicoties Kristapa Porziņģa ģimenei.

Ezerkrasta KP6 āra basketbola laukums (Dunikas iela 2/24)

2019. gadā Kristaps Porziņģis kopā ar ģimeni pilsētai uzdāvināja jau trešo brīvi pieejamo basketbola laukumu. Laukums ir īpašs ar to, ka tas krāsots Liepājas krāsās - sarkanā un zaļā - un tā centru rotā pilsētas ģerbonis.

Vingrošanas laukumi mikrorajonos

Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu, pilsētas mikrorajonos ir izveidoti vingrošanas laukumi, kas jebkurā laikā ir pieejami jebkuram. Ielu vingrošanas laukumos uzstādītas vairākas konstrukcijas – pumpēšanās, pievilkšanās stieņi, līdztekas, zviedru siena un horizontālās trepes.

Tenisa korti

Ar savu inventāru ikviens interesents var apmeklēt tenisa kortu brīvo sienu un trenēt savu sitienu, sacenšoties pašam ar sevi. Kortu un inventāra īrei vērsties pie kortu administrācijas.

Galda tenisa galdi

Ja Liepājas vējš ir pierimis, Jūrmalas parkā, bērnu laukumā ir pieejami vairāki galda tenisa galdi, kur meistarībā var sacensties gan divatā, gan četratā.