Brīvprātīgā darba dienas

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Eiropas informācijas centru divas reizes gadā organizē brīvprātīgā darba dienas – trīs dienas aprīlī un trīs dienas oktobrī.

Piedāvāt brīvprātīgā darba vietas

Brīvprātīgā darba vietas aicinātas piedāvāt valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības visdažādākajās nozarēs.

Organizācijām, kas vēlas atbalstīt Brīvprātīgā darba dienas, jāsagatavo informācija ar aprakstu par brīvprātīgā darba veidu:

  1. Veicamā darba apraksts,
  2. Vēlamais cilvēku/brīvprātīgo skaits,
  3. Kurā no dienām iespējams veikt brīvprātīgo darbu,
  4. Kurā laikā (ja tas ir ierobežots/konkrēts laiks),
  5. Kādas prasības tiek izvirzītas brīvprātīgajam (piemēram, vecums, pieredze),
  6. Kontaktpersonas vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs.

Pieteikt savu iestādi Brīvprātīgā darba dienām var pēc aicinājuma izplatīšanas, kas tiek publiski izziņots pašvaldības mājaslapā.

Neatkarīgi no rīkotajām Brīvprātīgā darba dienām, organizācijas savu aicinājumu brīvprātīgajiem var sūtīt: nvo@liepaja.lv visu gadu.

Pieteikties brīvprātīgā darba veikšanai

Brīvprātīgā darba dienās aicināts piedalīties ikviens liepājnieks, kurš vēlas palīdzēt, gūt jaunu pieredzi vai pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku.

Pieteikšanās uz brīvprātīgā darba vietām tiek izsludināta pašvaldības mājaslapā. Iedzīvotāji var brīvi izvēlēties sev atbilstošāko darbu no piedāvātajiem.

"Brīvprātīgo darbs, tas nav darbs kādam par velti, bet gan laba pieredze pašam un ieguldījums sabiedrībā, kur atlīdzību mēra priekā un labajās sajūtas. Iespēja darboties vai līdzdarboties vietās, kur līdz šim nav bijies iespēja, ir lielākais brīvprātīgo dienu guvums katram mums pašam. Citiem tas ir izvest sunīšus pastaigāties, citam tas ir sagrābt lapas bērna vai mazbērna bērnudārza teritorijā. Katrs atrod savu dienas lielisko veikumu," norāda uzņēmuma “Blue Shock Race” valdes loceklis Artis Daugins.

Kontaktinformācija

Brigita Dreiže
Liepājas pašvaldības administrācijas
sabiedrības pārvaldes speciāliste
Tālrunis: 63 404 721
E-pasts: nvo@liepaja.lv

  • Atjaunots:
  • 6. oktobris, 2021