12. martā notiks izglītojošs seminārs būvspeciālistiem5. marts, 2018Paziņojumi

  Liepājas pilsētas būvvalde un būvmateriālu ražotāju pārstāvis Knauf akadēmija pirmdien, 12. martā, organizē izglītojoši informatīvu semināru par aktuāliem būvnormatīvu prasību un būvniecības kvalitātes nodrošināšanas jautājumiem. Seminārā piedalīties aicināti sertificēti būvspeciālisti no visas Kurzemes.

  Seminārs notiks Liepājas pašvaldības ēkā, Rožu ielā 6, otrā stāva lielajā zālē. Pieteikties semināram var līdz piektdienai, 10.martam, e-pastā: buvvalde@liepaja.lv

  Seminārā Liepājas pilsētas būvvaldes galvenais būvinženieris Jurijs Strižņovs informēs par prasībām būvniecības ieceres dokumentācijas sagatavošanā.

  Savukārt būvinženieris, akustikas/energoefektivitātes eksperts Andris Veinbergs iepazīstinās ar ugunsdrošības, akustikas un energoefektivitātes prasību ievērošanas jautājumiem, kas izriet no ES regulas 305/2011, kā arī Latvijas būvnormatīviem un standartiem.

  Semināra noslēgumā uzstāsies īpašais viesis no Vācijas, neatkarīgais konsultants akustikas jautājumos, Dr. inž. Ivars Veits, kurš sniegs ieskatu daudzu gadu garumā veikto pētījumu tematos: tehniskā un elektroakustika, būvakustika, hidroakustika un dzirdes akustika.

  Seminara programma (.pdf)

  Semināra dalībnieki saņems Būvniecības informācijas sistēmai (BIS) atbilstošu Knauf Akadēmija sertifikātu.

  Informāciju sagatavoja

  Aigars Štāls
  Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists
  Mobilais tālrunis:  26 444 290
  E-pasts: aigars.stals@liepaja.lv