Jūras svētki

Jūras svētki jeb Zvejnieku svētki Liepājā tiek svinēti katru gadu otrajā jūlija sestdienā. Jūras svētkos tiek cildināta jūras nozīme Liepājas dzīvē, kā arī godināti jūrnieki un zvejnieki.

Jūras svētki 2018

Jūras svētki ar plašu svētku programmu notiks 14. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 19.00 Liepājas promenādē.

Jūras svētki, kā ierasts, sāksies plkst. 11.00 ar piemiņas brīdi bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Jūras svētku turpinājumā darbosies divas skatuves: “Zvaigžņu skatuve”, kur uzstāsies Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki un “Promenādes skatuve", kurā uzstāsies ielu teātra mākslinieki un Latvijas labākie improvizācijas teātri. Visas dienas garumā būs īpaša bērnu programma, netradicionālas spēles jūrnieku stilā, svētku tirgus, jūrasbraucēju kuršu vikingu liellaivu sacensības un citas aktivitātes.

Tirgotāju pieteikšanās

Jūras svētku ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē svētku tirgu. Tirgošanās norisināsies Liepājas promenādē no pulksten 12:00 līdz 19:00. Jūras svētku tirgum aicināti pieteikties Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī atbilstoši Jūras svētku tēmai rūpnieciski ražotas preces.

Vietējie tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikt dalību tirgum līdz 15. jūnijam aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē

Tirgošanās norisināsies Liepājas promenādē no pulksten 12:00 līdz 19:00. Jūras svētku tirgum aicināti pieteikties Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī atbilstoši Jūras svētku tēmai rūpnieciski ražotas preces.

Iepazīties ar Jūras svētku tirdzniecības noteikumiem.

Tirgotāji aicināti padomāt par savas tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši Jūras svētku tematikai.

Papildu informācijai

Andra Štāle
Kultūras pārvaldes sekretāre
Tālrunis: 63 483 939
E-pasts: liepajaskultura@liepaja.lv