Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Liepājā pirmo reizi norisinās Latvijas čempionāts SUP airēšanā14. jūlijs, 2020Sports

Trīs vīrieši uz SUP dēļim kanālā airējas, savstarpēji sacenšoties
    1 no 1Sacensību mirklis sprinta distancē.

Sestdien, 11. jūlijā, Liepājas tirdzniecības kanālā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts SUP airēšanā un pirmais posms Baltijas kausa izcīņā, ko organizēja Buruskola un Liepājas Sup skola sadarbībā ar Latvijas sērfošanas un SUP federāciju. Latvijas čempioni tika noskaidroti 200 m tehniskajā sprinta distancē un tehniskajā 4 km distancē.

200 m sprints ietvēra sprintu ar vienu pagriezienu, kas padara sacensības skatāmas un dinamiskas. Turpretī 4 km distance ietvēra 8 pagriezienus, lai sportisti varētu pilnībā parādīt savu tehnisko meistarību.

Sarunā ar Federācijas prezidentu Normundu Barinovu viņš atzina, ka noteikti atgriezīsies šeit nākamgad, jo patika sacensību formāts un organizētība, kā arī kuplais tautas klases dalībnieku skaits.

Liepājas sportistiem šis Sup čempionāts arī bija veiksmīgs un tika izcīnītas vietas uz goda pjedestāla.  Aivis Tints izcīnīja čempiona titulu sprinta distancē, Elīna Dimza šajā pašā distancē ierindojās 3. vietā, savukārt Dzintars Skrundenieks izcīnīja 3. vietu 4 kilometru tehniskajā distancē.

Tautas klasē nepārspēta palika Agnese Atāla, kā arī mūsu tautas sportists vīriešu konkurencē Roberts Mantajs.

Sacensības ir tapušas, pateicoties  Liepājas pilsētai, Liepājas SEZ pārvaldei, Latvijas sērfošanas un Sup federācijai, Buruskolai, Liepājas Sup skolai, 7. līnijai,  Lauma Lingerie, Kafejnīcai Darbnīca, Prestol, Reklāmas apgādam, Liepājas olimpiskajam centram.