Liepājai 2 balvas 6 nominācijās4. decembris, 2018Pašvaldība

  Kurzemes tūrisma nozares kvalitātes balva “Lielais Jēkabs” tika pasniegta jau 15. reizi. Divas no sešām – Liepājas pilsētas tūrisma uzņēmējiem un iniciatīvām.

  Ik gadu Kurzemes tūrisma piedāvājumi tiek vērtēti sešās dažādās nominācijās, un balvai “Lielais Jēkabs” no Liepājas un tās apkārtnes tiek izvirzīti divi pretendenti katrā nominācijā.

  Šogad tika vērtētas labākās dizaina naktsmītnes, ēdināšanas uzņēmumi ar stāstu, piedāvājumi labsajūtai un veselībai, pārgājienu takas, dižie skati un degustācijas šādās nominācijās – “Pārgājienu taka Kurzemē 2018”, “Dizaina naktsmītne Kurzemē 2018”, “Ēdināšanas uzņēmums ar stāstu Kurzemē 2018”, “Piedāvājums labsajūtai un veselībai Kurzemē 2018”, “Dižais skats Kurzemē 2018”, “Degustācija Kurzemē 2018” un “Ieguldījums Kurzemes tūrisma attīstībā 2018”.

  2 no 6 balvām atceļoja uz Liepāju. Pirmā balva nominācijā “Dizaina naktsmītne Kurzemē 2018” tika pasniegta Superior 5 zvaigžņu viesnīcai “Promenade hotel” par nepārtrauktu ieguldījumu dizaina viesnīcas attīstībā. Otro balvu nominācijā “Piedāvājums labsajūtai un veselībai Kurzemē 2018” saņēma Liepājas pašvaldības administrācijas iniciatīva “Pludmales vingrošana” treneres Zanes Frickausas izpildījumā, kas sniedz unikālu iespēju arī pilsētas viesiem no jebkuras valsts piedalīties vingrošanas nodarbībās Baltijas jūras krastā.

  Vēl vienu balvu nominācijā “Pārgājienu taka Kurzemē 2018” saņēma Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja kapitāldaļu turētājs - Aizputes novads - ar “Bebru taku” Cīravas mežaparkā.

  Visu informāciju par Kurzemes tūrisma nozares kvalitātes balvas “Lielais Jēkabs” nominantiem un balvas saņēmējiem skatieties www.kurzeme.lv

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
  Tālrunis: 63 480 808
  E-pasts: marketings@liepaja.travel