Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Liepājas Valsts tehnikumā notiks telpu orientēšanās24. janvāris, 2023Sports

  telpu orientēšanās sacensības
  1 no 1

  25. februārī Liepājas Valsts tehnikums vērs sava mācību korpusa Ventspils ielā 51 durvis ikvienam interesentam, kurš vēlas piedalīties telpu orientēšanās sacensībās. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens – bez vecuma ierobežojuma, orientēšanās iemaņas nav obligātas. Dalība ir bez maksas.

  Telpu orientēšanās pamatprincips ir pēc kartes atrast kontrolpunktus, orientējoties pa ēkas stāviem, telpām un gaiteņiem. Kontrolpunkti atrodas dažādās ēkas vietās un stāvos un tie jāapmeklē noteiktā secībā.

  Tā būs arī reizē iespēja ikvienam iepazīt Liepājas Valsts tehnikuma telpas pēc veiktās rekonstrukcijas 2016. gadā, kad tika pārbūvētas mācību telpas un darbnīcas aprīkotas ar modernajām tehnoloģijām, nodrošinot mācības 26 dažādās izglītības programmās.

  Sacensības notiks sešās meistarības un vecuma grupās, kurās jāveic divas distances. Vienkāršāka distance ir izveidota “Open” grupa, kurā dalībniekiem jāapmeklē tikai viena izveidotā trase ar vieglāku kontrolpunktu secību. “Open” distance arī ir vispiemērotākā ģimenēm. Katrā grupā tiks apbalvoti pirmo trīs labāko rezultātu ieguvēji, kuriem būs vismazākā laika summa.

  Lai orientēšanās būtu aizraujošāka un sarežģītāka, sacensību telpās ar norobežojošām lentām būs veidotas barjeras un labirinti, bet pāri lentām lēkt/kāpt ir aizliegts. Tāpat jābūt uzmanīgiem, dodoties pa kāpnēm un telpu stūros, lai izvairītos no sadursmēm starp dalībniekiem. Aicinām ņemt līdzi ērtus maiņas apavus.

  Programma

  • No 11.00 reģistrācija sacensību centrā, plkst. 11.30 bezmaksas apmācības un telpu orientēšanās pamatprincipu izskaidrošana.
  • Plkst. 11.45–14.00 starts brīvā kārtībā, ar finišu ne vēlāk kā plkst. 14.30.
  • 14.40 Apbalvošana.

  Pieteikšanās sacensībām līdz 23. februāra plkst. 8.00 elektroniski tīmekļvietnē www.lof.lv/pieteikumi. Papildu informācija www.telpuorientesanas.lv/liepaja

  Telpu orientēšanās sacensības organizē orientēšanās klubs “DR-Krasts” ar Liepājas pilsētas un Liepājas Valsts tehnikuma atbalstu.

  Papildu informācija

  Matīss Ratnieks
  Sacensību galvenais tiesnesis
  Tālrunis: 20 252 282
  E-pasts: info@olatvija.lv