Liepājas valstspilsētas pašvaldība pakalpojumus klātienē sniegs tikai "zaļajā režīmā", tiek pārcelta oktobra beigās paredzētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja”11. oktobris, 2021Pašvaldība

  Liepājas domes ēka
  1 no 1Liepājas domes ēka.

  Lai izpildītu Ministru kabineta (MK) ārkārtējās situācijas laikā pieņemtos noteikumus, ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību un rūpētos par iedzīvotāju veselību, no 12. oktobra Liepājas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumus varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”.

  Iedzīvotāji aicināti pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti. Klātienē pakalpojumus Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas ēkā Rožu ielā 6 un Peldu ielas 5 Informācijas centrā varēs saņemt tikai apmeklētāji ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

  Apmeklētāji, kuriem nepieciešams saņemt izdrukātu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, tiks apkalpoti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, pakalpojumu varēs saņemt individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros.

  Ierodoties Liepājas pašvaldības iestādēs, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un derīgam vakcinācijas sertifikātam. Sertifikāta derīgums pie ieejas tiks pārbaudīts.

  Iedzīvotāji aicināti izmantot pašvaldības pakalpojumus attālināti - sazināties telefoniski, e-pastā, izmantojot pašvaldības nodrošinātos e-pakalpojumus vai atstājot iesniedzamos dokumentus pastkastē pie ēkas ieejas (iekštelpā).

  Sazināties ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrāciju, Rožu ielā 6, var, zvanot pa tālruni: 63 404 750 vai rakstot uz e-pasta adresi: pasts@liepaja.lv.

  Arī ikdienas darbs pašvaldības iestādēs tiks organizēts epidemioloģiski drošā veidā, veicinot darbu attālināti, ikdienā lietojot sejas maskas, darba sarunas un sapulces noturot tiešsaistes režīmā.

  Visi Liepājas valstspilsētas pašvaldības darbinieki varēs veikt savus pienākumus tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un atsevišķos gadījumos – ar negatīvu testu. Darbinieka pienākums būs uzsākt vakcināciju un sertifikāts būs jāiegūst līdz 15. novembrim.

  Tie darbinieki, kuri līdz 15. novembrim vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu nebūs ieguvuši, nevarēs pildīt savus pienākumus – ne klātienē, ne attālināti.

  Tāpat arī Liepājā ārkārtējās situācijas laikā netiks rīkoti publiski pasākumi, kas veicina cilvēku pulcēšanos, līdz ar to uz nenoteiktu laiku tiek pārcelta arī oktobra beigās paredzētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Arī turpmākie publiskie pasākumi tiks plānoti un īstenoti tā, lai varētu ievērot MK noteikumus un varētu nodrošināt epidemioloģisko drošu vidi.

  Jau ziņots, ka valstī uz trīs mēnešiem – no 11. oktobra līdz 11. janvārim izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

  Noderīgi

  Informāciju sagatavoja

  Zita Lazdāne
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: zita.lazdane@liepaja.lv