Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

LSSS/HK Liepāja hokejisti uzvaru panāk papildlaikā18. februāris, 2020Sports

Liepājas hokejists
    1 no 1

Svētdien, 16. februārī, kārtējo Jaunatnes Attīstības hokeja līgas (JAHL) spēli aizvadīja LSSS/HK Liepāja hokejisti, izbraukumā mērojot spēkus ar IHS/Prizma. Uzvara liepājniekiem nāca tikai papildlaikā – 4:3 (2:0; 1:2; 0:1; 1:0).

Rezultātu pēc nospēlētām 20 sekundēm atklāj Deniss Vilmans (Bulavs, Čirkšis) – 1:0. Deniss arī turpina iesākto un pēc Bulava piespēles nostiprina pārākumu – 2:0.

Otrā perioda sākumā Prizma atspēlējas – 2:1, perioda vidū Niks Zīle (Vilmans, Bulavs) nostiprina – 3:1, bet perioda beigās liepājniekus iegāž lielais mazākums – 3:2.

Trešajā periodā vārtus gūst tikai pretinieks – 3:3, un uzvarētāju nosaka papildlaikā, kurā vairākumu izmanto Edgars Čirkšis (Fomins, Vilmans) – 4:3 un atnes komandai uzvaru.

Šobrīd ar 34 punktiem 23 spēlēs LSSS/HK Liepāja atrodas 7. vietā un nākošo spēli komanda aizvadīs 23. februārī pulksten 12.30 LOC Ledus hallē.