Uzņēmēju projektu konkurss

1. MVK projektu konkursa nosacījumi

Liepājas pašvaldība ir izstrādājusi mazo un vidējo komercsabiedrību jeb MVK projektu konkursu, kas paredz piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu uzņēmēju ideju atbalstam.

2020. gadā projektu konkursā būs iespēja saņemt līdzfinansējumu kopsummā 100 000 eiro apmērā dažādu ar tūrisma jomas attīstību saistītu ieceru īstenošanai.

Šogad projektu līdzfinansēšanas konkursa uzdevums ir atbalstīt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos projektus, kas veicinātu primāri citu Latvijas pilsētu iedzīvotāju, bet arī Lietuvas iedzīvotāju interesi par Liepāju un tās apmeklēšanu, veicinātu tūrisma produktu un pakalpojumu izmantošanu, palielinātu nakšņojošo tūristu uzturēšanās ilgumu Liepājas naktsmītnēs, kā arī būtu īstenojami, ievērojot šobrīd valstī noteiktos veselības drošības noteikumus un ierobežojumus.

Projekta pieteikumus var iesniegt no 2020. gada 25. maija līdz 8. jūnijam aizpildot pieteikuma anketu elektroniski.

Skatīt: konkursa noteikumi, pieteikuma veidlapa un cita saistītā informācija

MVK projektu konkursa finansējums

Konkursam atvēlētais budžets 2020. gadā ir 100 000 eiro.

Pašvaldība piešķir līdzfinansējumu līdz 75% no projekta kopējās summas. Minimālais līdzfinansējums ir 2 500 eiro. Maksimālais – 15 000 eiro.

Piešķirtais līdzfinansējums tiek izmaksāts 50% apjomā pēc līguma slēgšanas un 50% apjomā pēc pilnīgas projekta īstenošanas.

Projekta pieteikumu iesniegšana tiek izsludināta pašvaldības mājaslapā un medijos.

Jautājumiem un konsultācijām

Arnis Vītols
Liepājas pašvaldības administrācijas Ekonomikas nodaļas vadītājs
Tālrunis: 63 404 726
E-pasts: arnis.vitols@liepaja.lv

  • Atjaunots:
  • 25. maijs, 2020