Uzņēmēju projektu konkurss

1. MVK projektu konkursa nosacījumi

Liepājas pašvaldība ir izstrādājusi mazo un vidējo komercsabiedrību jeb MVK projektu konkursu, kas paredz piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu uzņēmēju ideju atbalstam.

2021. gadā projektu konkursā būs iespēja saņemt līdzfinansējumu dažādu ar tūrisma jomas attīstību saistītu ieceru īstenošanai.

Projektu līdzfinansēšanas konkursa uzdevums ir atbalstīt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos projektus, kas piedāvā jaunu, tūrisma jomas attīstību veicinošu ideju realizēšanu Liepājā, nodrošina produktu un pakalpojumu regulāru un plānotu izmantošanu auditorijai ilgtermiņā, kā arī produkta vai pakalpojuma īstenošanai iesaista vienu vai vairāk Liepājas pilsētas viesmīlības, ēdināšanas vai aktīvās atpūtas komersantus. Par mērķauditoriju nosaka Latvijas iedzīvotājus, primāri - ģimenes ar bērniem, kā arī pielāgojams produkts citām Liepājas mērķauditorijām (tūristi no Lietuvas, Igaunijas, Skandināvijas, Rietumeiropas un citām valstīm). Lasīt vairāk.

Projekta pieteikumus var iesniegt no 2020. gada no 16. oktobra līdz 16. novembrim aizpildot pieteikuma anketu elektroniski.

Skatīt: konkursa noteikumi un cita saistītā informācija

MVK projektu konkursa finansējums

Pašvaldība piešķir līdzfinansējumu līdz 75% no projekta kopējās summas. Minimālais līdzfinansējums ir 2 500 eiro. Maksimālais – 15 000 eiro.

Piešķirtais līdzfinansējums tiek izmaksāts 50% apjomā pēc līguma slēgšanas un 50% apjomā pēc pilnīgas projekta īstenošanas.

Projekta pieteikumu iesniegšana tiek izsludināta pašvaldības mājaslapā un medijos.

Jautājumiem un konsultācijām

Arnis Vītols
Liepājas pašvaldības administrācijas Ekonomikas nodaļas vadītājs
Tālrunis: 63 404 726
E-pasts: arnis.vitols@liepaja.lv

  • Atjaunots:
  • 15. oktobris, 2020