Pašvaldības iestāžu darba organizācija Covid-19 laikā3. novembris, 2020Pašvaldība

  1 no 1Liepājas domes ēka

  Ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību, Liepājas pašvaldība aicina ikvienu liepājnieku būt atbildīgam – mazāk uzturēties sabiedriskās vietās un ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus, arī pašvaldības pakalpojumus iespēju robežās izvēloties saņemt attālināt.

  Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas ierobežot Covid-19 izplatību, iedzīvotāji aicināti arī pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti. Vairākās pašvaldības iestādēs ir noteikti apmeklētāju ierobežojumi.

  Liepājas izglītības pārvalde

  Liepājas Izglītības pārvalde pāriet uz attālinātu darbu - aicinām saziņai ar izmantot tālruni: 63 424 534 vai 29 472 085 vai e-pastu: e-pasts info@liepaja.edu.lv. Dokumentus, ko nevar nosūtīt elektroniski, lūdzam ievietot pasta kastē pie ieejas durvīm (vislabāk aploksnē, uz kuras ir iesniedzēja paraksts). Izņēmuma gadījumos lūdzam sazināties ar atbildīgajiem speciālistiem un pierakstīties apmeklējuma laikam individuāli.

  Visi Izglītības pārvaldes darbinieku kontakti.

  Liepājas pilsētas būvvalde

  Apmeklētāji klātienē tiek pieņemti, iepriekš sazinoties ar konkrēto speciālistu, kas izvērtēs, vai klātienes tikšanās ir nepieciešama. Informāciju par būvvaldes apmeklējumu var pieteikt, kā arī noskaidrot speciālista kontaktus, zvanot uz būvvaldes biroju, tālrunis: 63 404 725 vai rakstot uz e-pastu: buvvalde@liepaja.lv

  Liepājas kapsētu pārvalde

  Apmeklētāji tiek apkalpoti tikai bēru gadījumos pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 63 424 533, jo pakalpojumus nebūs iespējams saņemt ierastajā rindas kārtībā.

  Liepājas komunālā pārvalde

  Apmeklētāji klātienē netiek pieņemti. Apmeklētāji ar pārvaldi aicināti sazināties telefoniski vai elektroniski. Savukārt iesniegumus iespējams atstāt Komunālās pārvaldes pastkastītē, kas atrodas Uliha ielas 44 kāpņutelpas 1. stāvā. Atsauksmēm, ieteikumiem un sūdzībām iedzīvotāji Komunālajā pārvaldē var vērsties, zvanot diennakts dežurantam pa tālruni 22 011 963, sūtot ziņu WhatsApp 22 011 963, rakstot uz e-pastu komunala.parvalde@liepaja.lv, kā arī izmantojot pārvaldes sociālos tīklus: twitter.com konts: @kpliepaja, facebook.com konts: @kpliepaja.

  Liepājas sociālais dienests

  Klientus klātienē pieņem tikai ar iepriekšēju pierakstu, par kuru iespējams vienoties, sazinoties ar Sociālo dienestu telefoniski vai e-pastā.

  Lūdzam zvanīt:

  • Par sociālo palīdzību (trūcīgā un maznodrošinātā statusu, dažāda veida pabalstiem u.c.) aicinām iepriekš sazināties un vienoties par apmeklējuma laiku pa tālruni: 63 489 652; Jaunliepājas iedzīvotājiem: 63 426 044, Karostas un Tosmares iedzīvotājiem: 63 456 185.
   E-pasts sociala.palidziba@liepaja.lv (vēstulē norādot savu vajadzību un kontakttālruni, pa kuru sazināties, lai saskaņotu apmeklējuma laikus).
  • Vienoties par citām konsultācijām klātienē saistībā ar sociālajiem pakalpojumiem un dažādām krīzes situācijām ģimenēs iespējams pa tālruņiem:

  Dokumentu un iesniegumu ievietošanai (par svētku pabalstu Latvijas Republikas proklamēšanas dienā un Ziemassvētku pabalstiem, invalīdu asistentu atskaitēm u.c.) ārpusē pie Sociālā dienesta durvīm ir novietotas šim mērķim speciāli paredzētas pasta kastes.

  Lūdzam klientus izturēties ar sapratni, jo, ņemot vērā valsts noteiktos drošības nosacījumus par sociālo distancēšanos, apkalpojamo klientu skaits ir ierobežots, ielaižot uzgaidāmajā zālē noteiktu apmeklētāju skaitu tikai ar iepriekšēju pierakstu.

  Atgādinām, ka saņemot pakalpojumus klātienē, iedzīvotājiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāietur divu metru distance no personāla vai citiem apmeklētājiem. Tomēr aicinām nopietni izvērtēt, vai pakalpojumu nav iespējams saņemt attālināti, tādējādi pasargājot sevi un citus.

  Skatīt:

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: samd@liepaja.lv