Remontdarbu laikā K. Zāles laukumā sašaurinās ceļa braucamo daļu22. septembris, 2021Pašvaldība

  Uz ielas notiek remontdarbi, strādā traktors
  1 no 1

  Turpinot Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbus, tuvākās nedēļas laikā pakāpeniski tiks ierobežota satiksme, sašaurinot ceļa braucamo daļu visā K. Zāles laukuma garumā.

  Sākot ar ceturtdienu, 23. septembri, braukšanas joslas abos virzienos tiks sašaurinātas nelielā posmā, sākot no DUS “Neste” līdz krustojumam ar Bāriņu ielu.

  Savukārt no nākamās nedēļas plānoti plašāki satiksmes ierobežojumi – K. Zāles laukumā, sākot no viesnīcas “Libava” līdz krustojumam ar Bāriņu ielu, līdzšinējo četru joslu vietā ceļa braucamā daļa tiks sašaurināta uz divām joslām, saglabājot divvirzienu kustību. Šajā ielas posmā gar ceļa malām nevarēs arī vairs novietot automašīnas.

  Tāpat, braucot no centra puses, nevarēs veikt labo pagriezienu uz tirdzniecības centra "Ostmala" pazemes autostāvvietu vai DUS “Neste”. Turpmāk iebraukt un izbraukt uz šīm vietām varēs tikai no Bāriņu ielas puses.

  Abas K. Zāles laukuma autobusu pieturvietas tiks saglabātas.

  Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.

  Kā jau informēts, projekta ietvaros paredzēts pārbūvēt K. Zāles laukumu – izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismoja tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

  Būvdarbi tiek īstenoti projekta “Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta” ietvaros.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: samd@liepaja.lv