Sabiedriskā ēdināšana

1. Atļaujas saņemšana ēdināšanai

Atļauju tirdzniecībai var saņemt pēc pašvaldības nodevas samaksas.

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā pieļaujama tikai ar piesaisti pastāvīgai sabiedriskās ēdināšanas vietai, izņemot Liepājas pilsētas parku un pludmales zonas teritoriju.

Aktuāli

  • Pieteikšanās kārtība 2022. gada ielu tirdzniecības sezonai Liepājā. Lasīt vairāk.
  • Liepājas valstspilsētas pašvaldība rīko rakstisku nomas tiesību izsoli uz ielu tirdzniecības un sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas vietām Jūrmalas parkā. Informācija par izsoles norises laiku, pieteikšanās kārtību un nosacījumiem pieejama sadaļā Izsoles.

Ēdināšana pludmales zonā

Vieta sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai pludmales zonā tiek piešķirta izsoles kārtībā reizi piecos gados. No 2022. gada ir spēkā nomas tiesību līgumi, kas paredz komersantiem iespēju uz pieciem gadiem pludmalē ierīkot tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas vai pakalpojumu sniegšanas vietu ar iespēju nomas tiesības pagarināt uz vēl vienu termiņu.

Papildu informācija: Iveta Gulbe, speciāliste zemes nomas jautājumos, tālrunis: 63 404 707, e-pasts: iveta.gulbe@liepaja.lv

Ēdināšana parku zonā

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšana parku zonā var tikt veikta pamatojoties uz iesniegumu un pievienotajiem dokumentiem pašvaldības noteiktajās vietās. Lai saņemtu atļauju, pašvaldībā jāiesniedz aizpildīta iesnieguma veidlapa.

Pakalpojuma apraksts pieejams portālā www.latvija.lv.

Ēdināšana pasākumu laikā

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšana pasākuma laikā var tikt veikta, iesniedzot iesniegumu par plānoto tirdzniecības laiku, aizņemamās vietas platību, preču sortimentu, norādot, ka tiks veikta sabiedriskā ēdināšana. Iesniegums jāsaskaņo ar pasākuma rīkotāju. Lai saņemtu atļauju, pašvaldībā jāiesniedz aizpildīta iesnieguma veidlapa.

Pakalpojuma apraksts pieejams portālā www.latvija.lv.

  • Atjaunots:
  • 14. februāris, 2022