Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Turpinās pieteikšanās 2022. gada NVO projektu konkursam2. marts, 2022Pašvaldība

  Darbs pie datora
  1 no 1

  Lai sniegtu atbalstu sabiedrībai nozīmīgu projektu īstenošanai, Liepājas pašvaldības no 21. februāra līdz 13. martam izsludina Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursu. Kopējais konkursā pieejamais līdzfinansējums 2022. gadā ir 30 000 eiro.

  Organizācijas aicinātas iesniegt projektus, kuru aktivitātes veicinās iedzīvotāju līdzdalību un pilsonisko līdzatbildību, sociālās spriedzes mazināšanu un sekmēs iedzīvotājiem aktuālu jautājumu risināšanu.

  Pieteikumi jāiesniedz elektroniski līdz 13. martam vienotajā pieteikumu sistēmā.

  Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad konkursu vērtēšanas komisija, vērtējot iesniegtos projektus, īpašu uzmanību pievērsīs organizāciju spējai ātri reaģēt uz izmaiņām valstī noteiktajos ierobežojumos.

  Plašāka informācija par projektu iesniegšanas kārtību un līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumiem pieejama pašvaldības mājaslapā, sadaļā “NVO projektu līdzfinansēšanas konkurss”.

  2021. gadā līdzfinansējumu saņēma 17 nevalstiskās organizācijas, un, īstenojot projektus, kopumā tajos iesaistīja nepilnus 2000 iedzīvotājus. Projektu aktivitātes bijušas dažādas – ir tikusi labiekārtota ārtelpa dažādām aktivitātēm Redānā, ir filmēti videosižeti zīmju valodā nedzirdīgiem cilvēkiem par aktuālajiem notikumiem un jaunumiem Liepājas pilsētā, ir organizēti dažādi izglītojoši pasākumi, piemēram, "Ģimenes dienas pasākums", organizētas digitālās apmācības sievietēm, rīkota Liepājas Energoefektivitātes nedēļa u.c. aktivitātes. Trīs organizācijas projekta aktivitātes turpinās īstenot 2022. gadā.

  Skatīt: 2021. gadā īstenoto projektu rezultāti

  Pašvaldība NVO projektu līdzfinansēšanas konkursu organizē no 2003. gada.

  Papildu informācija

  Brigita Dreiže
  Sabiedrības pārvaldes speciāliste
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  Tālrunis: 63 404 721
  E-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv