Satiksmei uz remonta laiku slēgs O. Kalpaka tiltu13. jūnijs, 2018Paziņojumi

  Zaļš izgriežamais tilts uz skaidri zila fona
  1 no 1No 25. jūnija līdz 17. augustam plānots satiksmei slēgt O.Kalpaka tiltu, lai varētu veikt nepieciešamos remontdarbus.

  Lai veiktu neatliekamus remontdarbus uz O. Kalpaka tilta, no 25. jūnija līdz 17. augustam to plānots slēgt gājēju un transporta kustībai. Iedzīvotāji aicināti iepazīties ar informāciju par apbraucamajiem ceļiem un sabiedriskā transporta izmaiņām.

  O. Kalpaka tilta remonts ir nepieciešams, jo, veicot tilta mehāniskās daļas apsekošanu, konstatēts, ka, lai nodrošinātu tilta turpmāko darbību, neatliekami ir nepieciešama dienvidu laiduma tilta pagriešanas gultņa nomaiņa un citu ar gultņa nomaiņu saistīto darbu izpilde, kas var tikt veikta tikai slēdzot satiksmi uz tilta. Neveicot remontdarbus, var rasties situācija, ka tilts izgriešanas laikā iesprūst un uz ilgu laiku nobloķē gan autotransporta, gan kuģu satiksmi.

  Lēmums par steidzamu tilta remontdarbu veikšanu pieņemts arī ņemot vērā to, ka skolēnu vasaras brīvlaikā un vasaras atvaļinājumu laikā gan satiksmes plūsma, gan sabiedriskā transporta pasažieru skaits salīdzinot ar pārējo gada periodu ir mazāks. Līdz ar to tilta remontdarbu laikā radušās neērtības skars mazāku pilsētas iedzīvotāju un viesu skaitu.

  Transportlīdzekļu vadītāji slēgto posmu aicināti apbraukt pa Pulvera, Cukura un Ģenerāļa Baloža vai Zemgales un Turaidas ielām.

  Tilta remontdarbi skars arī sabiedriskā transporta kustību – uz remonta laiku tiks slēgts 22. un 25. autobusa maršruts. 25. maršruta autobusa pasažieri tiek aicināti izmantot 1. maršruta autobusus. Savukārt 22. maršruta pasažieri tiek aicināti izmantot sabiedriskā transporta 7. maršrutu, kurš remontdarbu laikā ik dienas tiks papildināts ar 49 mikroautobusu reisiem katrā virzienā, un kuriem tiks piešķirts apzīmējums 7m.

  7.m maršruta autobusu saraksts, līdzīgi kā pārējie sabiedriskā transporta saraksti, ir atrodami aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” mājas lapā www.liepajastransports.lv  vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: evita.engele@liepaja.lv