Septembra nogalē norisināsies Liepājas Restorānu nedēļa1. augusts, 2018Paziņojumi

  1 no 1Restorānu nedēļas piedāvājums sastāvēs no trīs kārtām – uzkodas, pamatēdiena un deserta.

  No 24. līdz 30. septembrim Liepājā norisināsies jau otrā restorānu nedēļa – nedēļas garumā liepājniekus un pilsētas viesus uzņems 21 restorāni un kafejnīcas, kas būs sarūpējuši īpašas maltītes un piedāvās pārsteidzošu ceļojumu garšu pasaulē par īpašām cenām.

  Apvienojot visdažādākās Liepāju un Latviju raksturojošas ēdienu sastāvdaļas, savvaļā augošus gardumus, kā arī ievērojot citu zemju spilgtākos ēdienu gatavošanas pamatprincipus, vietējie šefpavāri būs sarūpējuši īpašus pārsteigumus gan izsmalcinātu garšu cienītājiem, gan vienkāršāku maltīšu cienītājiem.

  Restorānu nedēļas piedāvājums sastāvēs no trīs ēdieniem – uzkodas, pamatēdiena un deserta. Īpašā piedāvājuma cenas būs sākot no 9 līdz 20 eiro.

  Liepājas restorānu nedēļā piedalīsies restorāni: "MO Liepāja", "Barons", "Čello", "Libava", "Upe", "Piano", "Oskars", "Hotel Kolumbs", "Tex–Mex Liepāja", "Big 7", “Hot Potato”, “Palmas”, “Jūrnieku ligzda” un restorāns-vinotēka-austeru bārs “Cafe Antikvariāts”. Tāpat īpašas ēdienkartes būs arī kafejnīcās Liepājā un tās apkārtnē: "Roma Cafe", "Darbnīca", "Red Sun Buffet", "BB Cafe", “Icafe”, kā arī picērijā “Amber Pizza” un krodziņā “Āķagals”.

  Liepājas Restorānu nedēļas noslēgumā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti baudīt Liepājas Mākslas forumu. Iezīmējot Liepājas pilsētas piederību mūsdienīgai un aktuālai mākslas domāšanai, festivāls sevi spilgti pieteicis kā laikmetīgās mākslas platformu ar dažādiem intriģējošiem un starpdisciplināriem mākslas projektiem. Mākslas forums šogad piedāvās 10 dažādu žanru notikumus, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrālijas, Islandes un Austrijas, atspoguļojot mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: samd@liepaja.lv