Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Starptautiskajā tenisa turnīrā jauniešiem startē arī liepājnieki15. aprīlis, 2021Sports

No 10. līdz 18. aprīlim Lietuvas pilsētā Šauļos norisinās Tennis Europe starptautiskais tenisa turnīrs U14 vecuma grupai “Siauliai U14”. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Marija Lauva no kvalifikācijas iekļuva pamatturnīrā, kurā apstājās cīņā par ceturtdaļfinālu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Marija Lauva un Bogdans Kozlovs. Sacensības Marijai bija jāuzsāk ar dalību kvalifikācijas turnīrā, kurā ar 6-4 6-0 gūstot panākumu pār Čehijas tenisisti Natāliju Moskovu (Natalie Moskova), Marija nodrošināja sev vietu pamatturnīrā. Ar 6-1 6-1 gūstot uzvaru pamatturnīra 1. kārtā pār lietuvieti Grētu Klimavičjūti (Greta Klimaviciute), cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā pretim stājās cita lietuviete – ar 1.numuru izsētā Laima Vladsone (Laima Vladson). Ar rezultātu 2-6 2-6 Marija atzina Laimas pārākumu.

Papildus vienspēļu sacensībām, Marija, spēlējot pārī ar citu Latvijas pārstāvi Odetu Panasu, piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārtā Marija ar Odetu guva vieglu uzvaru ar 6-0 6-1 pār lietuvietēm Beatrisi Balsīti (Beatrice Balsyte) un Lukni Vaitkevičjūti (Lukne Vaitkeviciute). Cīņā par pusfinālu Marija ar Odetu atzina ar 1.numuru izsētās kiprietes Annas Demirtzes (Anna Demirtzi) un dānietes Sesīlijas Aberbekas Fridthjofas (Cecilie Aberbek Fridthjof) pāra pārākumu ar rezultātu 1-6 4-6.

Arī Bogdans Kozlovs sacensības uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, taču gūstot vienu uzvaru un piedzīvojot vienu zaudējumu, Bogdans diemžēl neiekļuva pamatsacensībās.