Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Veselības veicināšanas aktivitātes

Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nozares profesionāļiem regulāri organizē veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, uz kuriem aicināts ikviens iedzīvotājs atbilstoši sev interesējošai tēmai.

Veselīgs uzturs

Iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt četru nodarbību ciklu “Uztura psiholoģija un apzināta ēšana”. Nodarbību cikla mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas par uztura psiholoģiju un apzinātu ēšanu. Nodarbības norisināsies divās grupās, tās vadīs pieredzējuši uztura speciālisti un psihologs. Lasīt vairāk.

Topošo vecāku nodarbības

Lai sniegtu zināšanas un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus topošajiem vecākiem par bērniņa ienākšanu ģimenē, gatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi un pēcdzemdību periodu, tiek organizēts bezmaksas nodarbību cikls topošajiem vecākiem.

Pirmā nodarbība norisināsies 3. janvārī un to vadīs pieredzējusī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ineta Vītola. Lasīt vairāk.

Mātes un bērna veselība

Vecāki ar mazuļiem un bērniem līdz divu gadu vecumam aicināti piedalīties bezmaksas informatīvajās nodarbībās. Atbalsta grupu nodarbību cikls sastāvēs no piecām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies 6., 8., 13., 15. un 20. februārī no plkst. 18.00 līdz 19.30. Lasīt vairāk.

Vispārattīstošās vingrošanas nodarbības bērniem no 7 līdz 12 gadiem

Nodarbības norisinās divas reizes nedēļā pirmdienās un trešdienās divām grupām – pirmā grupa pulksten 15.00 un otrā grupa pulksten 16.00 nodarbību zālē Jūrmalas ielā 22.  Nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Uz nodarbību līdzi jāņem savs vingrošanas paklājiņš un dzeramais ūdens, jātērpjas ērtā sporta apģērbā. Nodarbības vada treneres Dace Dieviņa un Kristīna Petermane. Lai pieteiktu savu bērnu nodarbībām, jāsazinās ar treneri Kristīnu pa tālruni 29 849 407, sūtot SMS ar bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un vecāka vārdu, uzvārdu un telefona numuru turpmākai saziņai, kā arī vēlamo nodarbību laiku (15.00 vai 16.00).

Orientēšanās ievadapmācību nodarbības

Tumšajā rudens un ziemas periodā orientēšanās nodarbības nenotiks, taču tās atgriezīsies pavasarī. Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības tīmekļvietnē vai sazināties ar treneri Edgaru Bērziņu. Tālrunis informācijai 29 357 397.

Zemas intensitātes vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem no 54 gadu vecuma

  • vingrošanas nodarbības grupai vecumā no 54 līdz 63 gadiem pirmdienās un trešdienās pl. 8.30,
  • vingrošanas nodarbības grupai vecumā no 64 gadiem pirmdienās un trešdienās pl. 9.30.

Nodarbības vada divas treneres uz maiņām – pirmdienās trenere Dace Dieviņa, trešdienās trenere Kristīna Petermane. Nodarbības notiek Dunikas ielā pie Kristapa Porziņģa basketbola laukuma. Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar treneri Daci Dieviņu pa tālruni 27 833 180 (vēlams īsziņas veidā).

Vingrošanas nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti

  • pirmdienās, trešdienās un piektdienās pl. 12.00 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās Ganību ielā 197/205. 

Zemas intensitātes vingrošana, kur vingrinājumi tiek pielāgoti katra spējām. Nodarbības vada trenere Kristīne Kleinšmite. Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (darba dienās līdz plkst. 17.00) vai rakstot uz e-pastu info@redzigaismu.lv

Visas aktivitātes notiek projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija

Liepājas pašvaldības administrācijas
Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
Tālrunis: 63 404 747

Krāsains infografiks par iespējām iesaistīties bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs
1 no 1Iesaisties veselības veicināšanas aktivitātēs sev vēlamajās un aktuālajās jomās.
  • Atjaunots:
  • 17. janvāris, 2023