Veselības veicināšanas aktivitātes

Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nozares profesionāļiem regulāri organizē veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, uz kuriem aicināts ikviens iedzīvotājs atbilstoši sev interesējošai tēmai.

Mātes un bērna veselība

Nodarbības vecākiem 

 • Bezmaksas informatīvais nodarbību cikls topošajiem vecākiem. Lasīt vairāk
 • Bezmaksas informatīvais nodarbību cikls vecākiem ar bērniem līdz divu gadu vecumam. Lasīt vairāk
 • Bezmaksas atbalsta grupu nodarbības ģimenēm ar bērniem līdz 6 mēnešu vecumam. Pirmā atbalsta grupa norisināsies 1. jūnijā. Lasīt vairāk
 • Bezmaksas nodarbību cikls grūtniecēm. Lasīt vairāk 

Vispārattīstošās vingrošanas nodarbības bērniem no 7 līdz 12 gadiem (grupa aizpildīta)

 • otrdienās un ceturtdienās pl. 11.45 Jūrmalas ielā 22.

Nodarbības bērniem vada trenere Sintija Dance. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Sintiju Danci pa tālruni 20 034 240, sūtot SMS ar bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un vecāka vārdu, uzvārdu un telefona numuru turpmākai saziņai.

Fizisko aktivitāšu nodarbības brīvā dabā bērniem no 8 līdz 12 gadiem (grupa aizpildīta) 

 • no 6. jūnija, pirmdienās un ceturtdienās no pl. 12.00 līdz 13.00 Liepājas Liedaga vidusskolas sporta laukumā.

Nodarbības bērniem vada treneru tandēms – Kristīna Petermane un Dace Dieviņa. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Kristīnu Petermani, sūtot SMS uz tālruni 29 849 407, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu.

Orientēšanās ievadapmācību nodarbības

Nodarbību cikli tiks organizēti dažādām mērķa grupām – ģimenēm ar bērniem, bērniem dažādos vecumos, iedzīvotājiem vecumā virs 54 gadiem, cilvēkiem ar invaliditāti. Pirmā cikla nodarbības ģimenēm ar bērniem sāksies 15. jūnijā. Nodarbības vadīs orientēšanās instruktoru tandēms – Edgars Bērziņš un Guntars Kikučs. Lasīt vairāk

Nūjošanas nodarbības

Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai nostiprinātu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors palīdzēs identificēt un koriģēt kļūdas nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākā nūjošanā. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām.

Vasaras periodā norisināsies pieci nodarbību cikli. 1. nodarbību cikls: 2., 7., 9. jūnijā. Lasīt vairāk

Vingrošanas nodarbības pludmalē

Pirmā nodarbība notiks 2. jūnijā pludmalē, Liedaga ielas galā. Nodarbības vadīs trenere Dace Dieviņa un jogas instruktore Eva Millere. Nodarbības pludmalē notiks trīs reizes nedēļā pludmalē Liedaga ielas galā līdz pat augusta beigām: pirmdienās pl. 18.00 (instruktore Eva), otrdienās pl. 6.30 (trenere Dace) un ceturtdienās pl. 18.00. (instruktore Eva).  

Vienas nodarbības norises ilgums ir viena stunda. Sava dalība nodarbībā ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai rakstot sms uz tālruni 28 810 296 trenerei Evai Millerei.

Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības pilsētas mikrorajonos

Uz nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, tai skaitā arī iesācēji. Skatīt: drošības noteikumi apmeklējot nodarbības

Nodarbību norises laiki

 • Dienvidrietumu mikrorajons - nodarbības norisinās pirmdienās un trešdienās pl. 18.00 brīvā dabā laukumā pie āra trenažieriem Vaiņodes ielas galā izejā uz jūru pie t/c baata. Pirmdienu nodarbības vada trenere Dace Dieviņa, savukārt trešdienās apmeklētājus sagaidīs trenere Kristīna Petermane. Lai pieteiktos nodarbībām Dienvidrietumu mikrorajonā, jāsūta SMS trenerei Kristīnai uz tālruni 29 849 407.
 • Jaunliepājas mikrorajons - nodarbības norisinās trešdienās pl. 20.00 un sestdienās pl. 9.00 brīvā dabā Raiņa parkā pie bērnu rotaļu laukuma. Nodarbības vada trenere Sintija Dance. Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar treneri pa tālruni 20 034 240.
 • Ziemeļu priekšpilsētas mikrorajons - nodarbības vada treneris Reinis Rozītis un fizioterapeite Solveiga Rozentāle pirmdienās un ceturtdienās pl. 18.00 Ventspils ielas parkā. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832 (Solveiga).
 • Karostas mikrorajons - nodarbības kopā ar treneri Sintiju Danci Karostas mikrorajonā norisinās piektdienās pl. 19.00 un svētdienās pl. 9.00 pludmalē pie Ziemeļu mola. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 034 240.
 • Zaļās birzes mikrorajonā - nodarbības kopā ar treneri Kristīnu Petermani Zaļās birzes mikrorajonā norisinās otrdienās pl. 18.00 un ceturtdienās pl. 18.00 brīvā dabā sporta laukumā Kārklu, Kalenieku un Grīzupes ielas ietvaros. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 84 94 07

Zemas intensitātes vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem no 54 gadu vecuma

 • vingrošanas nodarbības grupai vecumā no 54 līdz 63 gadiem pirmdienās un trešdienās pl. 8.30,
 • vingrošanas nodarbības grupai vecumā no 64 gadiem pirmdienās un trešdienās pl. 9.30.

Nodarbības vada divas treneres uz maiņām – pirmdienās trenere Dace Dieviņa, trešdienās trenere Kristīna Petermane. Nodarbības notiek Dunikas ielā pie Kristapa Porziņģa basketbola laukuma. Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar treneri Daci Dieviņu pa tālruni 27 833 180 (vēlams īsziņas veidā).

Vingrošanas nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti

 • pirmdienās, trešdienās un piektdienās pl. 12.00 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās Ganību ielā 197/205. 

Zemas intensitātes vingrošana, kur vingrinājumi tiek pielāgoti katra spējām. Nodarbības vada trenere Kristīne Kleinšmite. Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (darba dienās līdz plkst. 17.00) vai rakstot uz e-pastu info@redzigaismu.lv

Visas aktivitātes notiek projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija

Liepājas pašvaldības administrācijas
Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
Tālrunis: 63 404 747

Krāsains infografiks par iespējām iesaistīties bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs
1 no 1Iesaisties veselības veicināšanas aktivitātēs sev vēlamajās un aktuālajās jomās.
 • Atjaunots:
 • 20. jūnijs, 2022