Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Veselības veicināšanas aktivitātes

Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nozares profesionāļiem regulāri organizē veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, uz kuriem aicināts ikviens iedzīvotājs atbilstoši sev interesējošai tēmai.

Veselības veicināšanas aktivitātes

Lai uzlabotu fizisko un emocionālo veselību, iedzīvotājiem ir pieejamas daudzveidīgas bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības dažādām vecuma grupām.

Psihiskās veselības veicināšana

No 30. novembra līdz 3. decembrim koncertzālē “Lielais dzintars” notiks dažādi psihiskās veselības nedēļas pasākumi nodarbību ciklā “Ieklausies. Kusties. Radi.” Lasīt vairāk.

Vecākiem ar bērniem līdz divu gadu vecumam

Atbalsta grupu nodarbības jaunajām ģimenēm vadīs pieredzējusi psiholoģe Ieva Pelīte. Nodarbību cikls sastāvēs no četrām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies darba dienu vakaros, laikā no plkst. 18.00 līdz 19.30. Atbalsta grupas pirmā tikšanās reize ir pirmdien, 13. novembrī. Lasīt vairāk.

Atbalsta grupu nodarbības psihiskās veselības veicināšanai

Iedzīvotāji, kuri piedzīvojuši tuvinieka zaudējumu vai laulības šķiršanu, aicināti pieteikties bezmaksas atbalsta grupu nodarbībām psihiskās veselības veicināšanai un psihisko saslimšanu profilaksei. Lasīt vairāk.

Mātes, bērna un ģimenes veselības veicināšana

Lai sniegtu zināšanas, atbalstu un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus jaunajām ģimenēm, tiek piedāvātas atbalsta grupu nodarbības vecākiem ar bērniem līdz divu gadu vecumam.

Nodarbību cikls, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe Ieva Pelīte, sastāvēs no četrām tikšanās reizēm brīvā atmosfērā, kas norisināsies oktobra darba dienu vakaros, laikā no plkst. 18.00 līdz 19.30 Baltijas rehabilitācijas centrā, Kr. Barona ielā 14. Informācija un pieteikšanās, rakstot sms uz tālruni 26 591 363.

Visas aktivitātes notiek projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija

Liepājas pašvaldības administrācijas
Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
Tālrunis: 63 404 747

Krāsains infografiks par iespējām iesaistīties bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs
1 no 1Iesaisties veselības veicināšanas aktivitātēs sev vēlamajās un aktuālajās jomās.
  • Atjaunots:
  • 15. novembris, 2023