Veselības veicināšanas aktivitātes

Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar nozares profesionāļiem regulāri organizē veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, uz kuriem aicināts ikviens iedzīvotājs atbilstoši sev interesējošai tēmai.

Šobrīd iedzīvotāji var piedalīties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībās pilsētas mikrorajonos. Uz nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, tai skaitā arī iesācēji.

Fizisko aktivitāšu nodarbības, kas norisinās klātienē, tiek organizētas epidemioloģiski drošā vidē, t.i., apmeklēt nodarbības klātienē var, uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai balstvakcinācijas sertifikātu.

Nodarbību norises laiki

Nedēļā, no 2022. gada 17. janvāra tiks atsāktas fizisko aktivitāšu nodarbības Dienvidrietumu un Jaunliepājas mikrorajonos, februārī arī Zaļās birzes mikrorajonā.

Uz visām nodarbībām ir nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās pie trenera. Uz nodarbību var ierasties, ja saņemts apstiprinājums no trenera.

Skatīt: drošības noteikumi apmeklējot nodarbības

Ziemeļu priekšpilsētas mikrorajons

Nodarbības vada treneru apvienība - Ance Zariņa, Reinis Rozītis un fizioterapeite Solveiga Rozentāle pirmdienās un ceturtdienās pl. 18.00. Līdz 20. janvārim nodarbības norisināsies tiešsaistē, taču no 24. janvāra klātienē Ventspils ielas parkā. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832 (Solveiga).

Lai pievienotos tiešsaistes nodarbībām, nepieciešams

  • savā datorā vai viedierīcē lejupielādēt Zoom.us programmu,
  • nodrošināt, ka ierīcei ir kamera, lai treneris var sekot līdzi vingrinājumu izpildei;
  • apģērbties ērtā tērpā un sarūpēt vingrošanas paklājiņu.
  • pirms nodarbības tiks nosūtīta saite, uz kuras uzspiežot un ievadot pieejas datus, varēs pievienoties nodarbībai. Nodarbībai jāpievienojas ar savu vārdu un uzvārdu, un jāieslēdz kamera.

Karostas mikrorajons

Nodarbības kopā ar treneri Sintiju Danci Karostas mikrorajonā norisinās piektdienās pl. 18.30 Lāčplēša dārza parkā pie bērnu rotaļu laukuma un svētdienās pl. 9.00 Liepājas 3. pamatskolas sporta laukumā Lazaretes ielā 8. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 034 240.

Visas aktivitātes notiek projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Papildu informācija

Liepājas pašvaldības administrācijas
Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa
Tālrunis: 63 404 747
E-pasts: veseliba@liepaja.lv

Krāsains infografiks par iespējām iesaistīties bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs
1 no 1Iesaisties veselības veicināšanas aktivitātēs sev vēlamajās un aktuālajās jomās.
  • Atjaunots:
  • 13. janvāris, 2022