Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  1. septembrī Liepājā svinīgie brīži tiks organizēti 1., 9., 10. un 12. klasēm, pārējie pulcēsies klases lokā11. augusts, 2020Izglītība

  Svinīgi ģērbušies puiši ar gladiolām rokās visus sveic ar 1. septembri
  1 no 1

  Lai atbildīgi iesāktu jauno mācību gadu un rūpējoties par veselības drošību, Liepājas skolās 1. septembra svinības tiek plānotas citādāk nekā iepriekšējos gadus – klātienē uz svinīgo brīdi tiksies tikai 1., 9., 10. un 12. klašu skolēni, savukārt pārējie audzēkņi pulcēsies savās klasēs.

  Saistībā ar atsevišķiem valstī pastāvošajiem Covid -19 pandēmijas ierobežojumiem mainīta līdzšinējā kārtība, kā Liepājas vispārizglītojošās skolās tiks sagaidīts 1. septembris.

  1., 9., 10. un 12. klašu skolēni, kā arī to klašu skolēni, kuri jaunajā skolā uzsāks mācības pirmo reizi (piemēram, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas 7. klases, 6. vidusskolas 5. klase), svinīgi pulcēsies pie skolas un kopā ar skolotājiem, skolas vadību, vecākiem un saviem klasesbiedriem piedalīsies svinīgajā pasākumā, savukārt pārējie bērni jaunā gada sākumu atzīmēs savās klasēs ar klases audzinātājiem. Sliktu laikapstākļu gadījumā mācību gada sākuma pasākums tiks pārcelts uz iekštelpām, kur vecāki klātienē piedalīties nevarēs.

  Pārējiem skolēniem svinīgie brīži tiks organizēti bez vecāku klātbūtnes, vecāki var nogādāt bērnu uz skolu un pēc svinīgā brīža sagaidīt pie skolas, bet pulcēšanās vienkopus nebūs pieļaujama.

  Lūgums vecākiem būt saprotošiem un bērna skolas gaitas sākumu nosvinēt savu tuvāko ģimenes locekļu lokā.

  Par katras konkrētās izglītības iestādes svinīgā pasākuma laikiem un norisi vecākiem paziņos skolas personāls individuāli. Lūgums sekot līdzi aktuālajai informācijai skolu mājaslapās un neskaidrību gadījumos sazināties ar klases audzinātājām.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: samd@liepaja.lv