10. Liepājas Tvīda retro velobrauciens norisināsies pasākuma “Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100” ietvaros11. jūnijs, 2019Kultūra

  TVIDS LIEPAJA 2016
  1 no 1

  Pirmais Liepājas Tvīda brauciens, ko noorganizēja Latvijas veclaiku divriteņu klubs, norisinājās 2010. gadā. Šogad desmitajā – jubilejas – gadā Tvīda brauciens iekļausies vērienīgā pasākuma “Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100” programmā.

  Ņemot vērā, ka šogad Tvīda brauciens norisināsies vēsturisku notikumu rekonstrukcijas programmas ietvaros, un Lielbritānija gan pirms simts gadiem, gan arī tagad ir Liepājas un Latvijas sabiedrotie, atraktīvākie Tvīda brauciena dalībnieki varēs laimēt lidojumu divām personām uz Londonu.

  Aicinām pagājušā gadsimta 20.–30. gadu stila apģērbā tērptus velomīļotājus 29. jūnijā doties kopīgā izbraucienā pa pilsētu! No plkst. 12.00 dalībnieki aicināti pulcēties laukumā pie Muitas mājas, iejusties tēlā un baudīt saviesīgu atmosfēru. Brauciena sākums plkst. 13.00.

  10. Tvīda brauciena maršruts (.pdf)

  Kā jau ierasts katrs Tvīda brauciena dalībnieks saņems piemiņas nozīmīti, bet atraktīvākie dalībnieki tiks pie Liepājas uzņēmēju sarūpētām balvām. Apbalvošanas ceremonijas sākums plkst. 14.30. Galvenā balva – lidojums divām personām no Liepājas uz Londonu un atpakaļ – tiks izlozēta starp visiem brauciena dalībniekiem, kas būs reģistrējuši dalību klātienē pasākuma vietā. Skatīt: loterijas noteikumi.

  Pēc apbalvošanas visi aicināti uzkavēties, baudīt priekšnesumus, piedalīties radošajās darbnīcās un aktīvi iesaistīties “realitātes izrādē” – kapelas pavadībā sadancoties, sadziedāties un priecāties kopā ar 20. gadsimta sākuma liepājnieku lomu atveidotājiem.

  Tvīda brauciena dalībnieki laikmetam atbilstošos tērpos aicināti piedalīties arī vēsturisku notikumu rekonstrukcijas “Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100” svētku gājienā 27. jūnijā un citos pasākumos.

  Pieteikties velobraucienam var, aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu, līdz 28. jūnija plkst. 23.00.

  Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti vietnē www.liepaja.travel un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja sociālo tīklu kontos.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
  Tālrunis: 63 480 808
  Mobilais tālrunis: 29 402 111
  E-pasts: agita@liepaja.travel
  www.liepaja.travel