Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  13. aprīlī notiks telpu orientēšanās sacensības2. aprīlis, 2024Sports

  Telpu orientēšanās dalībnieks lasa karti
  1 no 1

  13. aprīlī Liepājā notiks orientēšanās sacensības, šoreiz ikvienu interesentu aicinot uz Liepājas Valsts tehnikuma mācību ēku Vānes ielā 4. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens – bez vecuma ierobežojuma vai orientēšanās iemaņām. Dalība ir bez maksas, ar iepriekšēju pieteikšanos.

  Orientēšanās notiks Liepājas Valsts tehnikuma mācību ēkā Vānes ielā 4. Tās kopējā platība ir 3871 m2 un tai ir 4 stāvi. Ēkā ir dažādas mācību darbnīcas, piemēram, auto diagnostikas apmācību, mūrnieku, mehānikas, metālapstrādes, flīzētāju, krāsotāju, atslēdznieku, šūšanas, mācību frizētu un vēl citas. Iespējams, kāda no apmācību telpām tiks iekļauta sacensību distancēs.

  Ēka Vānes ielā 4 jau sākotnēji tikusi celta un paredzēta mācību nolūkiem. Mācības šajā ēkā notiek no 1989. gada, bet 2014. gadā Liepājas Valsts tehnikumam veikti apjomīgi rekonstrukcijas darbi. Šogad mācības uzsāka 1289 izglītojamie vairāk nekā 20 specialitāšu grupās.

  Telpu orientēšanās pamatprincips ir pēc kartes doties pa ēkas stāviem, telpām un gaiteņiem un atrast noteikta numura kontrolpunktus, kas jāapmeklē noteiktā secībā. Arī tie, kuri nekad nav piedalījušies šādā pasākumā, aicināti izmēģināt ko jaunu.

  Sacensības notiks sešās meistarības un vecuma grupās, kurās jāveic divas distances. Kā vienkāršāka distance ir izveidota “Open” grupa, kurā dalībniekiem jāapmeklē tikai viena izveidotā distance – tā arī ir vispiemērotākā ģimenēm.

  Lai orientēšanās būtu aizraujošāka un sarežģītāka, sacensību telpās ar norobežojošām lentām būs veidotas barjeras un labirinti, bet pāri lentām lēkt/kāpt ir aizliegts. Tāpat jābūt uzmanīgiem, dodoties pa kāpnēm un telpu stūros, lai izvairītos no sadursmēm starp dalībniekiem. Aicinām ņemt līdzi ērtus maiņas apavus.

  Programma

  • no plkst. 11.00 reģistrēšanās, plkst. 11.30 bezmaksas apmācības un telpu orientēšanās pamatprincipu izskaidrošana, kam tas nepieciešams.
  • plkst. 11.45–14.00 starts brīvā kārtībā, ar finišu ne vēlāk kā plkst. 14.30.
  • 14.40 Apbalvošana.

  Pieteikšanās sacensībām līdz 10. aprīlim elektroniski www.lof.lv.

  Papildu informācija: www.telpuorientesanas.lv/liepaja24

  Telpu orientēšanās sacensības organizē orientēšanās klubs “DR-Krasts” ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības un Liepājas Valsts tehnikuma atbalstu.

  Papildu informācija

  Matīss Ratnieks
  Sacensību galvenais tiesnesis
  Tālrunis: 20 252 282
  E-pasts: info@olatvija.lv