Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Aicina izcelt sakoptākos namus, kuru īpašnieki pelnījuši atzinību16. augusts, 2023Nekustamais īpašums un būvniecība

  1 no 1

  Liepājas pašvaldība aicina ikgadējā konkursā “Sakoptākais nams” pieteikt tās ēkas un teritorijas, kur saimnieki ieguldījuši īpašas rūpes un darbu, lai sakoptu savu īpašumu un priecētu ne tikai sevi, bet arī veidotu skaistu, estētisku un sakoptu vidi, kas redzama arī garāmgājējiem.

  Pašvaldība lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību pilsētā esošajiem īpašumiem un pieteikt sakoptākās ēkas no visiem pilsētas mikrorajoniem. Tādējādi varam viens otru novērtēt un pateikt paldies par ieguldīto darbu un izdomu sava nama teritorijas kopšanā. Tāpat aicinām arī pašus īpašniekus būt aktīviem un pieteikties konkursā.

  Sakoptākie nami tiks vērtēti trijās kategorijās – privātmājas, iestādes/uzņēmumi un daudzdzīvokļu mājas. Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tiks apskatīti klātienē, lai žūrijas komisija pieņemtu kopīgu lēmumu.

  Pieteikumus vai informāciju par sakoptākajiem namiem un to teritorijām ikviens iedzīvotājs ir aicināts iesniegt pašvaldībā līdz 24. augustam jebkurā sev ērtā veidā:

  aizpildot elektronisku anketu,
  • sūtot informāciju uz e-pastu: pasts@liepaja.lv,
  • zvanot Apmeklētāju pieņemšanas centram pa tālruni: 63 404 750,
  • klātienē Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6 vai Klientu apkalpošanas centrā Peldu ielā 5;
  • informējot pilsētas sociālo tīklu Facebook, Twitter vai Instagram @liepajalv kontos.

  Žūrijas komisija vērtēs objekta kopējo sakoptību, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāti, teritorijas stilistisko vienotību, ideju, kā arī izmantoto materiālu oriģinalitāti.

  Plānots, ka konkursa žūrija piešķirs vairākas godalgas katrā kategorijā, pasniedzot īpašu pie ēkas sienas piestiprināmu atzinības plāksnīti pilsētas karoga krāsās ar gadskaitli “2023” un Liepājas pilsētas karogu.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas būvvaldes
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Dace Freidenfelde
  Tālrunis: 28 300 797
  E-pasts: dace.freidenfelde@liepaja.lv