Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Aicina izcelt sakoptākos namus – uzņēmumu, daudzdzīvokļu un privātās dzīvojamās ēkas30. augusts, 2022Nekustamais īpašums un būvniecība

  1 no 1Vieni no sakoptāko namu laureātiem 2021. gadā.

  Liepājas pašvaldība aicina ikgadējā konkursā “Sakoptākais nams” pieteikt tās ēkas un teritorijas, kur saimnieki ieguldījuši īpašas rūpes un darbu, lai sakoptu savu īpašumu un priecētu ne tikai sevi, bet arī veidotu skaistu, estētisku un sakoptu vidi, kas redzama ikvienam garāmgājējam.

  Pašvaldība lūdz iedzīvotājus būt atsaucīgiem, novērtēt apkārt esošos īpašumus un pieteikt sakoptākās ēkas no visiem pilsētas mikrorajoniem. Tādējādi varam viens otru novērtēt un pateikt paldies par ieguldīto darbu un izdomu sava nama teritorijas kopšanā, kas reizē veido nelielu daļu no visas pilsētas. Tāpat aicinām arī pašus īpašniekus būt aktīviem un pieteikties konkursā.

  Sakoptākie nami tiks vērtēti trijās kategorijās – iestādes un uzņēmumi, privātmājas, kā arī daudzdzīvokļu mājas. Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tiks apskatīti klātienē, lai žūrijas komisija pieņemtu kopīgu lēmumu.

  Pieteikumus vai informāciju par sakoptākajiem namiem un to teritorijām ikviens iedzīvotājs ir aicināts iesniegt pašvaldībā līdz 7. septembrim jebkurā sev ērtā veidā:

  • aizpildot elektronisku anketu
  • sūtot informāciju uz e-pastu: pasts@liepaja.lv,
  • zvanot Apmeklētāju pieņemšanas centram pa tālruni: 63 404 750,
  • klātienē Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6 vai Klientu apkalpošanas centrā Peldu ielā 5.

  Žūrijas komisija vērtēs objekta kopējo sakoptību, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāti, teritorijas stilistisko vienotību, ideju, kā arī izmantoto materiālu oriģinalitāti.

  Plānots, ka konkursa žūrija piešķirs vairākas godalgas katrā kategorijā, pasniedzot īpašu pie ēkas sienas piestiprināmu atzinības plāksnīti pilsētas karoga krāsās ar gadskaitli “2022” un dāvinot pilsētas karogu.

  Informāciju sagatavoja

  Dace Freidenfelde
  Liepājas pilsētas Būvvaldes
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  E-pasts: dace.freidenfelde@liepaja.lv