Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Aicina piedalīties pasākumā “Liepāja - klimatneitrāla un vieda pilsēta 2030”6. jūnijs, 2023Paziņojumi

  Energoefektivitātes nedēļas ietvaros, biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina piedalīties pasākumā “Liepāja - klimatneitrāla un vieda pilsēta 2030”, kas norisināsies 12. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 biedrības “Impact Hub” telpās Strautu ielā 4, Liepājā.

  Interesenti aicināti reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.

  Pasākums norisināsies divās daļās, uzstājoties vairākiem nozares ekspertiem

  1. daļā “Liepājas ilgtspējīgās attīstības praktiskie piemēri” uzstāsies Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes projektu vadītājs (klimatu pārmaiņu un energoefektivitātes jautājumos) Kārlis Beihmanis un Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens ar tēmu “Liepāja – piemērs ne tikai energoefektivitātē”, Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas izpilddirektora vietnieks Mihails Azovskis ar tēmu “Viedie luksofori Liepājā”, SIA “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons ar tēmu “Fosilā kurināmā aizstāšana Liepājā”, SIA “Liepājas RAS” vides inženiere Liene Jākobsone ar tēmu “Ilgtspējīgas rīcības un tās komunikācijas nozīme” un SIA “Liepājas ūdens” direktora vietnieks Uldis Ķepals, aktualizējot tēmu “Pašpatēriņa saules elektrostacijas ūdenssaimniecības objektos”.

  2. daļas “Liepāja – klimatneitrāla un vieda pilsēta 2030” diskusiju panelī “Kā pilsētām sasniegt klimatneitralitātes mērķus līdz 2030. gadam?” ar viedokļiem apmainīsies Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes projektu vadītājs (klimatu pārmaiņu un energoefektivitātes jautājumos) Kārlis Beihmanis, SIA “EKODOMA” projektu vadītāja Marika Rošā, pilsētplānotājs un VEFRESH viedpilsētas inovāciju kustības vadītājs Viesturs Celmiņš, kā arī Ekonomikas ministrijas Atjaunojamo energoresursu departamenta direktore Aija Timofējeva.

  Pasākuma moderators – žurnālists Ansis Bogustovs.

  Pasākums interesentiem pieejams bez maksas. Vairāk informācijas  meklē Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera mājaslapā greentechlatvia.eu un Facebook lapā www.facebook.com/greentechlatvia

  Energoefektivitātes nedēļas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un gudru enerģijas resursu izmantošanu, kā arī informēt uzņēmējus un mājsaimniecības par energoefektīviem risinājumiem. Tās ietvaros interesenti varēs uzzināt vairāk par tādām tēmām, kā energoefektivitāte mājsaimniecībās, energoefektīvi risinājumi, ūdeņraža iespējas, klimatneitralitāte, ilgtspēja u.c.

  Pasākumu organizē biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris". Pasākumu finansiāli atbalsta Liepājas valstspilsētas pašvaldība un Elektrum Energoefektivitātes centrs. Tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda Starpreģionu inovāciju investīciju instrumenta (I3) programmas 2021.–2027. gadam ietvaros saskaņā ar projekta "H2Value" granta līguma Nr. 101083881.

  Informāciju sagatavoja

  Dana Liniņa
  Biedrības “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 28 327 089
  E-pasts: info@greentechlatvia.eu