Aicina pieteikties bezmaksas latviešu valodas kursos26. janvāris, 2018Izglītība

  Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde aicina pieteikties bezmaksas latviešu valodas kursos iedzīvotājus ar un bez valsts valodas priekšzināšanām. Kursi no 2018. gada  20. februāra notiks  Liepājas 7. vidusskolā, Celmu ielā 6.

  Mācības notiks otrdienās un ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 19.30. Pieteikšanās no 12.- līdz 16.februārim skolas kancelejā no plkst. 9.00 līdz 17.00.

  Plānots izveidot vienu apmācību grupu līdz 20 cilvēkiem. Apmācības vadīs latviešu valodas skolotāja Gunita Lūse. 

  Apmācības kurss paredzēts 120 stundām pa 4  stundām nedēļā, tie noslēgsies maija beigās. 

  Pašvaldība, ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, jau ceturto gadu organizē bezmaksas latviešu valodas apmācību cittautību iedzīvotājiem, kuri strādā un deklarēti Liepājā. Kursu mērķis ir palīdzēt liepājniekiem bez valsts valodas zināšanām labāk integrēties pilsētas sabiedrībā, veicināt sabiedrības saliedētību, izmantojot latviešu valodu kā saziņas līdzekli profesionālajā, kultūras dzīvē, ikdienas saskarsmē, palīdzēt saviem bērniem mācīšanās procesā.

  Latviešu valodas kursi jau notiek A.Puškina 2. vidusskolā, un tiek plānoti arī Liepājas 3. pamatskolā. Liepājas pilsētas budžetā šogad šim mērķim piešķirts 5112 eiro - algām, telpu īrei un kopēšanas darbiem.

  Papildu informācija par kursiem 7. vidusskolā, zvanot pa tālruni: 63 442 710.

  Informāciju sagatavoja

  Gunta Jākobsone
  Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
  sabiedrisko attiecību speciāliste
  Mobilais tālrunis: 29 106 561
  E-pasts: gunta.jakobsone@liepaja.lv