Iestādes aicinātas pieteikties Brīvprātīgā darba dienām15. aprīlis, 2019Pašvaldība

  Brīvprātīgā darba dienas
  1 no 1

  Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija līdz 18. aprīlim aicina pieteikties valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgā darba dienās uzņemt pie sevis brīvprātīgos palīgus.

  Brīvprātīgā darba dienas Liepājā notiks no 9. līdz 11. maijam. Pasākumu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija sadarbībā ar “Europe Direct” Liepājas informācijas centru. Brīvprātīgā darba dienu mērķis ir palīdzēt iestādēm un brīvprātīgajiem rast ceļu vienam pie otra un veicināt patstāvīgas ilgtermiņa sadarbības izveidošanas abu pušu starpā arī ikdienā.

  Šī būs jau devītā reize, kad liepājnieki aktīvi tiek aicināti iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās, palīdzot citiem un gūstot jaunu pieredzi.

  Iestādes, kas ir ieinteresētas atbalstīt un piedalīties Brīvprātīgā darba dienās, aicinātas atsūtīt informāciju par to, kādus darbus brīvprātīgajiem būs iespējams veikt katrā no iestādēm. Pieteikumus elektroniski jāiesniedz līdz 18. maijam.

  Savukārt iedzīvotāji brīvprātīgajam darbam varēs pieteikties no 25. aprīļa līdz 7. maijam pašvaldības mājaslapā, izvēloties sev interesantāko iestādi un piemērotākos veicamos darbus.

  Papildu informācija

  Kristīne Zabe
  Liepājas "Europe Direct" informācijas centrs
  Tālrunis: 29 127 069
  E-pasts: kristine.zabe@chamber.lv

  Brigita Dreiže
  Sabiedrības pārvaldes speciāliste
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija
  Tālrunis: 29 690 010
  E-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv

  Informāciju sagatavoja

  Evita Enģele
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 63 404 775
  E-pasts: evita.engele@liepaja.lv