Aicina uz muzikālu pikniku skvērā pie koncertzāles “Lielais dzintars”; notiks biļešu iepriekšpārdošanas akcija22. jūlijs, 2021Kultūra

  Informatīvs attēls
  1 no 1

  Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” sadarbībā ar pasākumu producentu SIA “REKU” sestdien, 24. jūlijā plkst. 21.00 liepājniekus un vēju pilsētas viesus aicina uz muzikālu pikniku skvērā iepretim koncertzāles ieejai.

  Pasākuma laikā apmeklētāji bezmaksas brīvdabas koncertā varēs piedzīvot Liepājas Simfoniskā orķestra kamersastāvu performances, uzzināt par koncertzāles sagatavoto topošās sezonas piedāvājumu, kā arī iegādāties biļetes par īpašām iepazīšanās cenām.

  Muzikālais pikniks būs pasākumu cikla “Skan visa Liepāja!” noslēdzošais notikums. Dienas programmu veido performances 15 minūšu garumā, bet mini festivāla kulminācija gaidāma plkst. 21.00, kad mūziķi vienosies kopīgā, teju divu stundu ilgā programmā, kas pāri pilsētai izskanēs no koncertzāles “Lielais dzintars” balkona. Vakara koncertu apmeklētāji vērot aicināti ģimenes vai draugu lokā, ērti iekārtojoties skvērā iepretim koncertzāles ieejai. Par noskaņu rūpēsies vakara vadītājs Kaspars Kārkliņš.

  “Skan visa Liepāja!” noslēguma koncerta laikā klausītāji tiksies ar jau iemīļotiem Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem, kuri apvienojušies dažādos kamersastāvos. Ar vasarīgu un izsmalcinātu koncertprogrammu — no klasikas līdz džezam — klausītājus sveiks “Kurland Quintet”, Liepājas Stīgu kvartets, Metāla pūšamo instrumentu kvintets, Liepājas Mežragu kvartets un Liepājas Stīgu kvintets.

  Apmeklētāji aicināti ierasties jau no plkst. 20.00, kad fona mūzikas pavadībā skvērā darbu uzsāks koncertzāles kafejnīca “Čello” un ierasti Tirgoņu ielā sastopamā gardēžu pieturvieta “Saldējums Liepāja”. Pasākuma apmeklētājiem būs pieejamas saldās un sāļās uzkodas, atspirdzinājumi un pašu gatavots, ekoloģisks saldējums.

  Pasākuma gaitā SIA “Lielais Dzintars” informēs par rudenī gaidāmo koncertprogrammu un “Liepājas Mākslas foruma” 2021. gada norisēm, un piedāvās iegādāties biļetes par īpašām iepazīšanas cenām.

  Ar saukli “Atgriezies pie kultūras! Atgriezies pie sevis!” notiks biļešu iepriekšpārdošanas akcija. Tā iepazīstinās ar 20 jaunatklājumiem bagātiem mūzikas un mākslas notikumiem, kas koncertzālē gaidāmi periodā no augusta līdz pat decembrim.

  Gaidot atkal-tikšanos ar klausītājiem, tikai sestdien, 24. jūlijā būs pieejama 30% atlaide visām SIA "Lielais Dzintars" organizēto pasākumu biļetēm. Atlaides visas dienas garumā pieejamas, pērkot biļetes koncertzāles kasē un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļešu skaits ar atlaidi ir ierobežots. Atlaides nesummējas.

  Ieeja pasākumā ir bez maksas. Norises ilgums līdz plkst. 23.00. Organizatori aicina apmeklētājus ievērot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

  Pasākumu organizē: SIA REKU sadarbībā ar SIA LIELAIS DZINTARS. Atbalsta: Kurzemes plānošanas reģions, Liepājas pilsēta, Valsts kultūrkapitāla fonds un Latvijas Valsts meži.

  Koncertzāles informācijas centra un biļešu kases darba laiks sestdien, 24. jūlijā: no 10.00 līdz 23.00. Vairāk informācijas: tālrunis: 63 424 555, e-pasts: info@lielaisdzintars.lv , tīmekļvietne www.lielaisdzintars.lv

  Papildu informācijai

  Elizabete Hartmane
  SIA “Lielais Dzintars” sabiedrisko attiecību vadītāja
  Tālrunis: 25 993 399
  E-pasts: elizabete.hartmane@lielaisdzintars.lv