Aicinājums liepājniekiem kļūt par Liepājas vēstnešiem4. februāris, 2019Pašvaldība

  1 no 8
  2 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  3 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  4 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  5 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  6 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  7 no 8Liepājas pilsēta kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos.
  Meitene pie jūras krasta ar paceltām rokām un vējā plīvojošiem matiem
  8 no 8

  Vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicina iesaistīties iedzīvotājus, kuri ir gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā.

  No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

  Kopumā Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

  Katrai kategorijai tiek meklēts viens piemērotākais vēstnesis – tā var būt gan ģimene, gan draugu kompānija, gan cilvēks viens pats. Svarīgākā ir vēlme uzņemt viesus un trīs dienu garumā pastāstīt par pilsētu un to izrādīt.

  Liepājas vēstnešiem jābūt gataviem uzņemt gan privātus ceļotājus, nelielas draugu kompānijas (ne vairāk kā piecu cilvēku sastāvā) vai ģimeni un klātienē iepazīstināt ar Liepājas tūrisma, izklaides un atpūtas piedāvājumu.

  Lai pieteiktos dalībai un pretendētu uz iespēju būt vienam no pilsētas vēstnešiem, lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu, kurā jānorāda konkrēta kategorija, iemesli, kādēļ vēlaties uzņemt viesus, kuras ir jūsu ieteiktās apskates un atpūtas vietas, kā arī pamatojumu, kādēļ par pilsētas vēstnesi  būtu jāizvēlas tieši jūs.

  Aizpildīt pieteikuma anketu.

  Liepājnieki pieteikties uzņemt viesus var līdz 18. februārim. Pēc tam notiks pieteikumu izskatīšana un piemērotāko pretendentu atlase, lai jau aprīļa sākumā sāktu kampaņu  ārpus Liepājas un izsludinātu viesu pieteikšanos.

  Informāciju sagatavoja

  Zita Lazdāne
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: zita.lazdane@liepaja.lv