Aicinām skatīties “Liepājas Kultūras balvas 2021” apbalvošanas ceremonijas pārraidi23. februāris, 2022Kultūra

  Manekens mētelī pie informatīvā banera sienas
  1 no 1

  Šogad “Liepājas Kultūras balvas 2021” svinīgā apbalvošanas ceremonija nenotiek klātienē, tāpēc sagatavota īpaša apbalvojuma ceremonijas pārraide, kurai sekot līdzi aicinām šo piektdien, 25. februārī pulksten 19.00 Liepājas pilsētas Facebook kontā un YouTube kanālā.

  Līdz pārraidei apbalvošanas sižeta līnija un balvas saņēmēji tiek turēti noslēpumā. Ceremonijas norise izspēlēta kā spraigs notikumu virpulis un pārsteigums balvas saņēmējiem.

  Liepājas Kultūras balvas pasniegšana kļuvusi par neatņemamu pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu kultūras dzīves dažādības, izaugsmes un kvalitātes veicinātāju.

  Neskatoties uz pandēmijas ierobežojumiem 2021. gadā, apbalvojumam “Liepājas Kultūras balva 2021” tika iesniegti 40 pieteikumi, žūrijas un liepājnieku vērtējumam izvirzot 33 balvas pretendentus. Aicinām 25. februārī pulksten 19.00 sekot līdzi pārraidei, lai uzzinātu, kas saņēma apbalvojumus un kā tas notika.

  2022. gadā Liepājas Kultūras balva tiek pasniegta vienpadsmito gadu pēc kārtas un šī jomas nozīmīgā apbalvojuma uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus un nozares personības, kas ir veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī novērtēt jaunas radošas idejas Liepājas kultūrā.

  Apbalvojuma ceremoniju nodrošina Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”, pārraides režisors ir Mārtiņš Kalita, video mākslinieks – Andris Vētra, scenārija autore – Kintija Stūre, vadītāja lomā iejutās Liepājas teātra aktieris Kaspars Gods. Filmēšana norisinājās dažādās zīmīgās Liepājas pilsētas vietās un filmas tapšanā iesaistīti arī liepājnieki.

  Apbalvojuma ceremonijai varēs sekot līdzi piektdien, 25. februārī pulksten 19.00 Liepājas pilsētas Facebook kontā un YouTube kanālā.

  Noskatīties “Liepājas Kultūras balva 2021” pasniegšanas ceremonijas pārraidi uz lielā ekrāna aicina kultūras nams "Wiktorija". Ieeja kultūras namā ir bez maksas no pulksten 18.00. Pasākums notiks ievērojot valstī noteiktos pandēmijas izplatības ierobežojumus.

  Informāciju sagatavoja

  Ieva Puka
  LPPI "Kultūras pārvalde" projektu vadītāja
  Tālrunis: 63 483 941
  Mobilais tālrunis: 29 142 942
  E-pasts: ieva.puka@liepaja.lv