Aizvadīts Liepājas pludmales volejbola līgas 4. posms31. jūlijs, 2020Sports

  29. jūlijā Liepājas pludmales volejbola laukumos norisinājās Liepājas pludmales volejbola līgas 4. posms. Dienā, kad “vēja pilsēta”  lēmusi attaisnot piedēvēto nosaukumu, volejbola bumbas pārvaldībā sacentās 71 dalībnieks 3 dažādās ieskaitēs.

  Sievietēm cīņā gan ar pretiniecēm, gan vēja brāzmām, veiksmīgākās izrādījās Zane Lobānova un Anna Ločmele, kuras ar samērā komfortablu punktu pārsvaru finālspēlē pievārēja Amandu Frickausu un Ievu Šilleri. 4. posma bronzas mačā tikās Megija Ceirule un Eva Zaļaiskalna pret Indru Juriku un Dainu Ledāju, kur maču sev par labu spēja noslēgt Megija un Eva, izcīnot 3. vietu. Kopvērtējuma līdere Zane Lobānova ar 5 punktiem. Ar 7 punktiem seko Amanda Frickausa, 8 punkti Dainai Ledājai.

  Vīriešu konkurencē uzvarētāju pulkā atkal daļa tie paši uzvārdi – iepriekšējā posma 1. vietas īpašnieks Jānis Jerumanis šoreiz pārī ar Kristeru Mucenieku ierindojās 2. vietā, jo fināla spēlē ļoti līdzīgā un spraigā mačā piekāpās Ivaram Ķezberim un Ronaldam Balodim, kuriem posma 1. vieta. 3. vietu izcīnīja Reinis Francmanis un Niks Pļavnieks, pārspējot Gintu Sedolu un Kristeru Bārtnieku – attiecīgi 4. vieta. Kopvērtējumā līderpozīcijās Kristers Mucenieks un Jānis Jerumanis (abiem 6 punkti), 3. pozīcijā Ivars Ķezberis (7 punkti).

  Senioru konkurencē 15 dalībnieku pulkā spēcīgāko trijnieks – Raimonds Ukavics, Ivars Kuzņecovs un Nikolajs Gaņījevs, bija pārāki visos mačos, izcīnot 4 uzvaras 4 spēlēs, ieņēma augstāko vietu posmā. 2. vieta Raitim Sjanītim, Ivaram Zūnam un Laurim Sprūdam, kuriem labāka gūto un zaudēto punktu attiecība, jo 2., 3. un 4. vietu ieņemošām komandām vienāds skaits gūtajās uzvarās un piedzīvotajos zaudējumos. 2 uzvaras un 2 zaudējumi arī Gintam Jurikam, Aigaram Čarņavskim, Mārtiņam Jansonam, kuriem 3. vieta – otrais labākais rezultāts starp komandām ar vienādo uzvaru un zaudējumu bilanci. Kopvērtējumā ļoti blīva situācija 7 spēlētājiem – Ivars Kuzņecovs (3), Edgars Ledājs un Raimonds Ukavics (4), Nikolajs Gaņījevs (5) un 3 spēlētājiem pa 6 punktiem.

  Aizvadīti 4 no 6 paredzētajiem Liepājas pludmales volejbola līgas posmiem un nākamais posms jau 5. augustā – informē sacensību galvenais tiesnesis Gatis Špakovskis.

  Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes organizētajā Liepājas pludmales volejbola līgā tiks aizvadīti 6 posmi, no kuriem kopvērtējumā tiek vērtēti 5 labākie posmi katram dalībniekam. Komandas sastāvs uz katru posmu tiek noteikts izlozes kārtībā un spēlētāji punktus kopvērtējumam krāj individuāli.

  Informāciju sagatavoja

  Gatis Špakovskis
  LOC stadionu projektu vadītājs
  E-pasts: gatis.spakovskis@loc.lv
  Tālrunis: 29 397 797