Aizvadīts Liepājas pludmales volejbola līgas 5. posms7. augusts, 2020Sports

  Sievietes spēlē pludmales volejbolu
  1 no 1

  5. augustā Liepājas pludmales volejbola laukumos norisinājās Liepājas pludmales volejbola līgas 5. posms.

  Šoreiz ne tik kuplā dalībnieku skaitā – 49 dalībnieki 3 dažādās ieskaitēs. Dalībnieku kritums daļēji skaidrojams ar kopvērtējuma situāciju, bet lielāko ties dēļ Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņu un treneru prombūšanu Latvijas Volejbola federācijas organizētajās valsts mēroga sacensībās jauniešiem “Vasaras spēles volejbolā 2020”, kurās uz goda pakāpieniem pagozējās arī mūsu audzēkņi.

  Bet šeit pat, Liepājas baltajās smiltīs, spēcīgākās izrādījās Zane Lobānova un Daina Ledāja - abas arī kopvērtējuma līderes, kuras ļoti spraigā fināla mačā, spēja gūt uzvaru pār Ingu Čanderi pārī ar Megiju Ceiruli, ar rezultātu 25:23. Tikpat spraigā mačā norisinājās cīņa par 3. vietu. Pašā mača galotnē, vadībā esot te vienai komandai, te otrai, spēcīgākas pār Evu Jakubēnoku un Evelīnu Vītolu izrādījās Ieva Šillere un Sanita Pungagan, kurām tad arī 5. posma bronza. Kopvērtējuma līdere Zane Lobānova ar 6 punktiem puslīdz droši ir nodrošinājusi vietu trijniekā. Atlikušās 2 vietas un to kārtību reāli pa spēkam ietekmēt tikai vēl 3 spēlētājām – Dainai Ledājai (9 punkti), Ingai Čanderei (11,5 punkti) un Ievai Šillerei (12,5 punkti).

  Vīriešu konkurencē, otro posmu pēc kārtas, uzvaru spēja izcīnīt Ivars Ķezberis. Šoreiz pārī ar Rūdolfu Brikmani, fināla mačā pārspējot Arti Zombergu un Rinaldu Strazdiņu, kuriem 2. vieta. 3. vietā Reinis Francmanis un Artūrs Antonovičs pārspējot Gunvaldi Vēsmiņu un Uģi Ozolu. Līdz ar vēl vienas 1. vietas iegūšanu posmā un tuvāko konkurentu ne tik veiksmīgo posmu, visai solīds pārsvars kopvērtējumā Ivaram Ķezberim, no kura tuvākie sekotāji Kristers Mucenieks un Jānis Jerumanis atpaliek par 4,5 punktiem.

  Veterānu konkurencē, 15 dalībnieku pulkā, spēcīgāko trijnieks - Raimonds Ukavics, Kaspars Ķinēns, Ainars Trapučka, kuriem, ne visai pārliecinošas, bet tomēr, uzvaras visās spēlēs. 2. vieta Andrim Teterim, Dainim Zombergam un Laurim Sprūdam, piedzīvojot vienu zaudējumu. 3. vieta Ivaram Kuzņecovam, Aigaram Čerņavskim un Ronaldam Fricbergam – divas uzvaras, divi zaudējumi. Kopvērtējumā spraiga situācija 3 spēlētājiem, kuri tad arī sadalīs godalgotās 3 vietas – Raimondam Ukavicam 5 punkti, Ivaram Kuzņecovam 6 punkti, Kasparam Ķinēnam 7 punkti.

  Aizvadīti 5 no 6 paredzētajiem Liepājas pludmales volejbola līgas posmiem un pēdējais – 6. posms 12. augustā, informē sacensību galvenais tiesnesis Gatis Špakovskis.

  Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes organizētajā Liepājas pludmales volejbola līgā tik aizvadīti 6 posmi, no kuriem kopvērtējumā tiek vērtēti 5 labākie posmi katram dalībniekam. Komandas sastāvs uz katru posmu tiek noteikts izlozes kārtībā un spēlētāji punktus kopvērtējumam krāj individuāli.

  Skatīt: turnīra rezultāti 

  Informāciju sagatavoja

  Gatis Špakovskis
  LOC stadionu projektu vadītājs
  Tālrunis: 29 397 797
  www.loc.lv