Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Apbalvoti sakoptākie Liepājas nami 2019. gadā6. septembris, 2019Pašvaldība

  Mājas pagalms, koka veranda, velosipēds ar ziediem,
  1 no 1Viens no sakoptākajiem īpašumiem Liepājā 2019. gadā - Palmu iela 6b.

  Piektdien, 6. septembrī, tika sumināti konkursa “Sakoptākais nams 2019” laureāti – namu īpašnieki, kuri parūpējušies ne tikai par sava nama sakopšanu, bet arī tā teritorijas apzaļumošanu un labiekārtošanu, priecējot paši sevi, kaimiņus, garāmgājējus un rosinot arī citus sakopt savus īpašumus.

  “Patiess prieks par ikvienu liepājnieku, kurš rūpējas ne tikai par savu namu, bet arī labiekārtojumu, apstādījumiem un skaistu vidi apkārt savai mājai. Lai iekoptu skaistu dārzu, izaudzētu kuplus košumkrūmus, spilgtus ziedus un  uzturētu skaistu namīpašumu, ir nepieciešams rūpīgs un regulārs darbs, kas prasa ne tikai pacietību un neatlaidību, bet arī patiesas rūpes par vidi sev apkārt. Pilsētu veidojam mēs visi kopā, tādēļ paldies ikvienam pilsētas namīpašniekam un apsaimniekotājam, kurš kopj un uztur savu īpašumu un padara kopumā skaistāku un sakoptāku mūsu Liepāju,” sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības  jautājumos Gunārs Ansiņš.

  Privātmāju kategorijā apbalvojumu saņēma ēkas Palmu ielā 6b, Pērkones ielā 20, Pērkones ielā 22, Pērkones ielā 24, Ziemeļu ielā 22 un Riņķu ielā 7c. Par sakoptāko uzņēmuma ēku 2019. gadā kļuva jaunā viesnīcas “Maestro Design Hotel” ēka, savukārt par sakoptākajām daudzdzīvokļu mājām atzītas Siguldas ielas 11, Turaidas ielas 2 un Ventspils ielas 53 ēkas. Divas privātmājas – Priežu ielā 45 un Riņķu ielā 7B – ieguva veicināšanas balvas.

  Kopumā sakoptākie nami tika vērtēti trīs kategorijās – iestādes un uzņēmumi, privātmājas, kā arī daudzdzīvokļu mājas. Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tika apskatīti klātienē. Žūrija vērtēja objekta sakoptību, mazo arhitektūras formu tehnisko stāvokli, apstādījumu un labiekārtojumu kvalitāti, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistisko vienotību, ideju, kā arī izmantoto materiālu oriģinalitāti.

  Žūrijas komisijas sastāvā bija Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš, Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš, Liepājas pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule, Jaunliepājas un Karostas rajonu arhitekte Iveta Ansone, dārzniece Alda Damberga, Liepājas pilsētas pašvaldības Izpilddirektora biroja vadītāja Daina Matule, ainavu arhitekte Laura Stilbiņa, Vecliepājas rajona arhitekte Gunta Šnipke un sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

  Sakoptākajiem namiem tika pasniegta īpaša pie ēkas sienas piestiprināma atzinības plāksnīte pilsētas karoga krāsās ar gadskaitli "2019" un pilsētas karogs.

  Informāciju sagatavoja
  Zita Lazdāne
  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
  Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja
  Tālrunis: 22 017 277
  E-pasts: zita.lazdane@liepaja.lv