Ar riteņbraukšanas pamatu nostiprināšanu turpinās gatavoties Liepājas velodienai14. augusts, 2019Sports

  Vairāki velobraucēji krāsainās drēbēs
  1 no 1Uz aktīvo vakaru aicinātas ierasties gan ģimenes ar bērniem, gan pieaugušie ar visdažādāko sagatavotības līmeni, jo katram būs iespēja pamēģināt ko jaunu vai nostiprināt jau zināmo.

  Ceturtdien, 15. augustā, pulksten 19 Dienvidu fortos velodraugi pulcēsies otrajam tematiskajam riteņbraukšanas aktīvajam vakaram, kurā jomas eksperti aicinās piedalīties vienā no divu veidu sarežģītības treniņa distancēm, kā arī dalīsies zināšanās par gatavošanos dažāda veida un intensitātes velobraucieniem.

  Tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars tiek organizēts, gatavojoties riteņbraukšanas sacensībām „Liepājas velodiena”. Uz aktīvo vakaru aicinātas ierasties gan ģimenes ar bērniem, gan pieaugušie ar visdažādāko sagatavotības līmeni, jo katram būs iespēja pamēģināt ko jaunu vai nostiprināt jau zināmo.

  Šoreiz organizatori treniņa pirmajā daļā nodemonstrēs un pastāstīs par riteņbraukšanas apģērba un citu aksesuāru lietošanu dažādos laikapstākļos, bet otrajā daļā pievērsīs uzmanību riteņbraukšanas pamatiem jeb rūpīgai iesildīšanās un atsildīšanās programmai, kā arī iesaistīs vienā no divu veidu sarežģītības treniņbraucieniem. Aktīvā vakara dalībniekiem būs iespēja kopā ar RK Liepāja pārstāvjiem doties mierīgākā braucienā pa veloceliņiem, kā arī tiks organizēts nedaudz grūtāks treniņš un apmācība tiem interesentiem, kuri Liepājas velodienā plāno startēt MTB sporta braucienā. Dienvidu fortu trasē ikviens varēs saņemt padomu un uzlabot savas prasmes efektīvi nobraukt un uzbraukt kalnā, šķērsot smilšu trases posmus, kā arī pārvarēt zarus un citus šķēršļus.

  Interesenti aicināti pulcēties pulksten 19 Dienvidu fortos, kurā dalībniekus sagaidīs riteņbraukšanas kluba “Liepāja” pārstāvji. Aktīvā vakara starta vieta būs iezīmēta ar Liepājas pludmales karogiem.

  Lai gan organizatori starta vietā nodrošinās dzeramo ūdeni un krūzītes, dalībnieki aicināti sev sarūpēt vismaz 0,5 litru ūdens pudeli, kas būs noderīga dodoties trasē. Drošības apsvērumu dēļ aktīvā vakara dalībniekiem ieteicams uzvilkt veloķiveres.

  Centīgākajiem aktīvo vakaru dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši visus trīs tematiskos treniņus, sarūpētas sacensību atbalstītāju balvas.

  Nākamais tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars norisināsies 22. augustā.

  Jau vēstīts, ka šomēnes, 24. augustā, Liepājā norisināsies riteņbraukšanas sacensības “Liepājas velodiena”, kuras pulcēs dalībniekus sporta, bērnu un ģimenes izturības brauciena disciplīnās. Ikviens interesents līdz 21. augustam aicināts reģistrēties sacensībām mājaslapā rkliepaja.lv kur pieejams arī sacensību nolikums.

  “Liepājas velodienu” un aktīvos vakarus organizē riteņbraukšanas klubs “Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

  Papildu informācija
  Juris Vilmanis
  Riteņbraukšanas kluba „Liepāja” treneris
  Tālrunis: 28 476 389
  E-pasts: liepaja.rk@gmail.com