Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Balle Holivudas zvaigžņu mirdzumā12. februāris, 2024Kultūra

  16. martā pulksten 20.00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Zvaigznes iemirdzas Holivudā”.

  Vai esi sapņojusi par cēlu gaitu uz sarkanā paklāja visskaistākajā tērpā? Varbūt esi domājis par jautrību un šampanieša glāzi Holivudas cienīgā ballītē, kur apkārt žilbinoši smaidi un bezrūpīgs prieks? Tieši Tev adresēta Holivudas stila balle!

  Mirdzošu noskaņu deju ritmos un krāšņos tērpos uzburs šova deju grupa “Fichers” no Rīgas. Spilgts vizuālais baudījums apvienojumā ar muzikālo daļu šlāgergrupas “Lauku muzikanti” izpildījumā, sagaida katru pasākuma apmeklētāju.

  Deju grupa “Fichers” dibināta 2006. gadā. Tās sastāvā ir četras apburošas dejotājas, kas apvieno brīnišķīgu ķermeņa valodu un emocijas. Šoreiz stāsts būs par Holivudu. Katrs pasākuma viesis varēs iejusties zvaigznes statusā, piedalīties dzirkstošā šovā un gūt pozitīvu enerģiju. Iemēģināt zvaigznes gaitu uz sarkanā paklāja un pozēt savai labākajai fotogrāfijai pie īpaši veidotas foto sienas. Dress code: Holivudas zvaigzne.”.

  Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63 423 829, vai Biļešu Paradīze kasēs. Biļešu cena 18 EUR.

  Informāciju sagatavoja

  Dace Dēliņa Lipska
  SIA “Liepājas Latviešu biedrības nams”
  Sabiedrisko attiecību speciāliste
  Tālrunis: 22 331 630
  E-pasts: dace.delina.lipska@biedribasnams.lv
  www.biedribasnams.lv