Bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursā iesniegti 26 projekti3. marts, 2020Izglītība

  Skolnieki veic klasē eksperimentus
  1 no 1

  Noslēgusies pieteikumu pieņemšana Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes izsludinātajam pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas konkursam par bērnu un jauniešu nometņu organizēšanu 2020. gada vasaras un rudens brīvlaikos. Kopumā saņemti 26 projekti - 12 dienas un 14 diennakts nometņu projekti.

  Atpūtas nometnes vasaras un rudens brīvlaikos tiek organizētas, lai veicinātu bērnu un jauniešu daudzpusīgu kompetenču un nepieciešamo dzīves prasmju veidošanos, vienlaicīgi sekmējot nometņu darbības kvalitāti, kā arī lai Liepājas skolēniem nodrošinātu produktīvu un mērķtiecīgu brīvā laika pavadīšanu ārpusskolas aktivitātēs.

  Konkursā varēja piedalīties gan juridiskas personas, kas reģistrētas Uzņēmuma reģistrā, gan arī ikviena fiziska persona, kura rīko bērnu un jauniešu nometnes Liepājas pilsētas izglītojamajiem.

  Projektu pieteikumi tiks vērtēti līdz 16. martam pēc projekta atbilstības konkursa mērķiem, kā arī pēc izvirzītās novitātes, iesākto tradīciju turpināšanu u.c.

  Atbilstoši konkursa nolikumam pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu līdz 70% no projekta kopējām izmaksām. Minimālajam nometnes dalībnieku skaitam jābūt 20 skolēni, nometnes ilgumam jābūt ne mazākam par septiņām dienām vasaras nometnēm un piecām dienām rudens nometnēm.

  Kopējā paredzētā līdzfinansējuma summa 2020. gadā ir 34 074 eiro.

  Papildu informācija

  Aelita Jankovska
  Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
  Eksperte jaunatnes un karjeras jautājumos
  Tālrunis: 63 489 143
  Mobilais tālrunis: 26 665 047
  E-pasts: aelita.jankovska@liepaja.edu.lv