Bezmaksas sabiedriskā transporta mēnešbiļetes derīgas vēl mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām7. aprīlis, 2021Paziņojumi

  Ēka Peldu ielā 5, Liepājā
  1 no 1Ēka Peldu ielā 5, Liepājā

  Lai neveidotos garas rindas un netiktu pārkāpti epidemioloģiskās drošības noteikumi, aicinām tos iedzīvotājus, kuriem pienākas Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar 100% atvieglojumiem, pēc biļetēm Peldu ielā 5 ierasties pakāpeniski – līdz pat 6. maijam.

  Sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņš, kas beidzies ārkārtējās situācijas laikā, ir pagarināts vēl par mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām, kas nozīmē – biļetes ir derīgas līdz pat š.g. 6. maijam.

  Visas personas, kurām piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā, aicinātas izņemt savas biļetes pakāpeniski, visu mēnesi, ierodoties pēc tām Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras kasē Peldu ielā 5.

  Ņemot vērā, ka šādu biļešu saņēmēji ir vairāki tūkstoši, aicinām visus nedoties pēc biļetēm pirmajās dienās, uzreiz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet darīt to pakāpeniski, visa mēneša garumā, tādejādi rūpējoties par savu veselību un drošību.

  Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras Peldu ielā 5 kases darba laiki:

  • pirmdien: 8.30–18.00
  • otrdien, trešdien: 8.30–17.00
  • ceturtdien: 8.30–16.30
  • piektdien: 8.30–15.30.

  Pusdienu pārtraukums katru dienu ir no plkst. 11.30–12.00.

  Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visā valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem, arī bērniem, sākot no 7 gadu vecuma, sabiedriskajā transportā valkāt sejas masku. Aicinām ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, izvērtējot nepieciešamību braukt ar sabiedrisko transportu.

  Informāciju sagatavoja

  Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”
  www.liepajastransports.lv