Biedrība “Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” aicina uz nodarbībām vecākiem13. oktobris, 2021Izglītība

  Biedrība “Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” realizēt projektu “Zināšanas – tā ir vecāku atslēga bērnu pasaulei”, kurā paredzētas izglītojošas nodarbības vecākiem.

  Šogad projektā tiek piedāvāta gan programma pirmskolas vecuma bērnu vecākiem - „Bērnu emocionālajā audzināšanā”, gan pusaudžu vecākiem -“Vecāku efektivitātes kurss P.E.T. Kā attīstīt bērnos atbildības sajūtu”. Abu programmu mērķis ir stiprināt vecāku kompetences, mācīt vecākus filozofijai un komunikācijas prasmēm, kas palīdzētu uzlabot viņu attiecības ar bērniem un citiem viņiem svarīgiem cilvēkiem”.

  Šogad projekta realizācija uzsākās 24. augustā un ilgs līdz 11. novembrim. Sākotnēji nodarbības notika klātienē biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” telpās un pagalmā, Liepājā, Brīvības ielā 9, savukārt šobrīd ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus - nodarbības notiek Zoom platformā!

  Pieteikties nodarbībām iespējams zvanot pa tālruni: 26 011 395.

  Biedrība “Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” speciālisti jau ceturto gadu ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu nevalstiskajām organizācijām (Līguma Nr. 80/2.8.5 ar Liepājas pašvaldību par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrības “Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” projektam) realizē šo projektu.

  Informāciju sagatavoja

  Ineta Jaunskalže
  E-pasts: ineta2002@inbox.lv