Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  "Bolt" elektriskie skrejriteņi tagad pieejami arī Liepājā12. augusts, 2020Uzņēmējdarbība

  1 no 1

  Uzņēmums "Bolt" turpina paplašināties Latvijas teritorijā un sākot ar šodienu vairāk kā 100 jaunā elektriskā skrejriteņa modeļi būs pieejami arī Liepājas iedzīvotājiem. 

  Lai uzlabotu mobilitāti pilsētā un sniegtu iespēju efektīvi mērot īsas distances, "Bolt" kļūst par pirmo koplietošanas platformu, kas piedāvā iespēju izmantot koplietošanas elektriskos skrejriteņus tieši Liepājā. Jau šobrīd visi braucieni "Bolt" platformā ir oglekļa emisiju neitrāli, un "Bolt" jaunais elektriskais skrejritenis ne tikai ļauj virzīties tuvāk Zaļā plāna īstenošanai – samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, bet tas ir arī izturīgs, viegls un ērti lietojams. Tā īpašais dizains un konstrukcija padara to par visvieglāk labojamo skrejriteni tirgū.

  Kārlis Ķezberis, "Bolt" reģionālais vadītājs Latvijā, stāsta: "Mēs esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes no mūsu elektrisko skrejriteņu pakalpojuma lietotājiem Rīgā, tāpēc mēs ar prieku ieviešam šo pakalpojumu arī Liepājā. Mēs esam lepni, ka tieši "Bolt" jaunais, pēc pasūtījuma izgatavotais, skrejriteņa modelis ir nonācis Liepājā - tas ir, iespējams, viens no labākajiem tirgus modeļiem, kas izveidots apkopojot mūsu pieredzi skrejriteņu koplietošanā."

  Cilvēki, kuriem jau ir "Bolt" lietotne brauciena izsaukšanai, pēc lietotnes atjaunināšanas savā viedierīcē, redzēs skrejriteņa ikonu. Nospiežot šo ikonu, lietotājs var atvērt skrejriteņu nomas vietni. Cilvēki, kuriem vēl nav "Bolt" lietotne, to var lejupielādēt Google Play vai Apple Store. Pirms brauciena skrejriteni var atbloķēt, ar tālruni noskenējot QR kodu, kas atrodams uz skrejriteņa. "Bolt" lietotne atpazīst lietotājus, kas to izmanto pirmo reizi un parāda tiem instrukcijas, kā droši braukt un novietot skrejriteņus. Skrejriteņi tiks izvietoti bieži apmeklētās vietās pilsētas centrā un pēc brauciena tie jānovieto "Bolt" lietotnes kartē iezīmētajā teritorijā, vēlams velosipēdu novietnes tuvumā vai citā drošā vietā uz ietves, netraucējot pārējiem satiksmes dalībniekiem vai gājējiem.

  Liepājas iedzīvotājiem būs pieejams "Bolt" jaunais, pēc pasūtījuma izgatavotais, elektriskā skrejriteņa modelis, kas sver vien 17 kg, samazinot tā oglekļa pēdas nospiedumu un padarot to par vieglāko modeli, ko izmanto koplietošanā. Ar vienu akumulatora uzlādi skrejritenis var nobraukt vairāk nekā 40 km un tā maksimālais ātrums ir 25 km/h, taču lietotnē ieviests arī drošības jeb iesācēju režīms, ļaujot lietotājiem ierobežot brauciena maksimālo ātrumu līdz 15 km/h.

  Lai pārvietošanās kļūtu vēl izdevīgāka, skrejriteņa atslēgšana un brauciena uzsākšana lietotājiem līdz nedēļas beigām būs bez maksas, taču pēc tam maksa par skrejriteņa atslēgšanu būs vien EUR 0,50. Par pirmajām 5 brauciena minūtēm maksa būs EUR 0,22/min, bet sākot no sestās minūtes cena samazināsies līdz EUR 0,11/min.

  2018. gadā "Bolt" kļuva par pirmo transporta platformu, kur vienā lietotnē apvienoti skrejriteņu un kopbraukšanas pakalpojumi. Elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojums sniedz ieguldījumu arī "Bolt"a Zaļā plāna vides programmā, kuras mērķis ir samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.

  "Bolt" ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti un pārtikas piegādi. Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs (Markus Villig). "Bolt" ir viena no ātrāk augošajām platformām Eiropā un Āfrikā, kuras investoru vidū ir Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd "Bolt" pakalpojumus izmanto vairāk kā 30 miljoni lietotāju visā pasaulē.

  Plašāka informācija www.bolt.eu.