Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Brīvpieejas sporta laukumi

Liepājā vairākās vietās izveidots brīvpieejas sporta laukumi, kurus ārpus sporta audzēkņu un sporta klubu treniņu, sporta spēļu un sacensību laikiem var izmantot ikviens iedzīvotājs.

Stadions “Daugava” (Jūrmalas parks 3)

 • Skrejceļš vieglatlētikas treniņiem.
 • “Mini Pich” futbola laukums.

Daugavas rezerves stadions (Jūrmalas parks 4)

 • Stadiona galā atrodas iekārtots futbola laukums ar vārtiem.

Kristapa Porziņģa brīvpieejas basketbola laukumi

Tie veidoti atbilstoši NBA parametriem. Laukuma izmēri ir 26,65 metri x 15,24 metri, basketbola groza augstums – 3,05 metri. Apmeklētāju ērtībām laukumu malās izvietotas skatītāju tribīnes ar 150 vietām. Pateicoties apgaismojumam, basketbola laukumus iespējams izmantot ari tumšajā diennakts laikā.

 • Laukums Daugavas rezerves stadionā (Jūrmalas parks 4)
  2016. gadā Kristapa Porziņģa ģimene izveidoja pirmo KP6 āra basketbola laukumu.
 • Laukums Laumas mikrorajonā (Ventspils iela 15/27)
  2017. gadā izveidots otrais brīvpieejas basketbola laukums.
 • Laukums Ezerkrasta mikrorajonā (Dunikas iela 2/24)
  2019. gadā Kristaps Porziņģis kopā ar ģimeni pilsētai uzdāvināja jau trešo brīvi pieejamo basketbola laukumu. Tas ir īpašs ar to, ka tas krāsots Liepājas krāsās - sarkanā un zaļā - un tā centru rotā pilsētas ģerbonis.

Vingrošanas laukumi mikrorajonos

Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu, pilsētas mikrorajonos ir izveidoti vingrošanas laukumi, kas jebkurā laikā ir pieejami jebkuram. Ielu vingrošanas laukumos uzstādītas vairākas konstrukcijas – pumpēšanās, pievilkšanās stieņi, līdztekas, zviedru siena un horizontālās trepes.

Tenisa korti

Ar savu inventāru ikviens interesents var apmeklēt tenisa kortu brīvo sienu un trenēt savu sitienu, sacenšoties pašam ar sevi. Kortu un inventāra īrei vērsties pie kortu administrācijas.

Galda tenisa galdi

Ja Liepājas vējš ir pierimis, Jūrmalas parkā, bērnu laukumā ir pieejami vairāki galda tenisa galdi, kur meistarībā var sacensties gan divatā, gan četratā.

Skrituļošanas un velobraukšanas ceļš Zirgu salā

Aktīvās atpūtas cienītāji var doties izmēģināt skrituļošanas un velobraukšanas ceļu 1,2 km garumā. Sniegotā ziemā to var izmantot slēpošanai. Paralēli ceļam ir ierīkota skeitborda trase 70 m garumā.