Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Brīvprātīgā darba iespējas

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājas pašvaldība aicina iestādes un nevalstiskās organizācijas norādīt kāda brīvprātīgo iesaiste ir nepieciešama, savukārt brīvprātīgajiem pieteikties sniegt atbalstu.

Pieteikt misiju - brīvprātīgo darbu

Brīvprātīgā darba vietas aicinātas piedāvāt valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības visdažādākajās nozarēs.

Organizācijām, kas vēlas brīvprātīgo atbalstu, nepieciešams aizpildīt pieteikumu sistēmā epakalpojumi.liepaja.lv (nepieciešama autorizēšanās caur latvija.lv ar savu bankas kontu vai e-parakstu).

Pieteikumi tiks publicēti pašvaldības tīmekļvietnē. Organizācijas savu pieteikumu brīvprātīgajiem var reģistrēt visu gadu.

Pieteikties brīvprātīgā darba veicēju datu bāzei

Pieteikties uz brīvprātīgā darba vietām ikviens var aizpildot pieteikumu sistēmā epakalpojumi.liepaja.lv (nepieciešama autorizēšanās caur latvija.lv ar savu bankas kontu vai e-parakstu).

Reģistrējoties sistēmā, brīvprātīgie saņems informāciju par vakantajām brīvprātīgā darba iespējām, kā arī par apmācībām brīvprātīgā darba veicējiem.

"Brīvprātīgo darbs, tas nav darbs kādam par velti, bet gan laba pieredze pašam un ieguldījums sabiedrībā, kur atlīdzību mēra priekā un labajās sajūtās. Iespēja darboties vai līdzdarboties vietās, kur līdz šim nav bijusi iespēja, ir lielākais brīvprātīgo dienu guvums katram mums pašam. Citiem tas ir izvest sunīšus pastaigāties, citam tas ir sagrābt lapas bērna vai mazbērna bērnudārza teritorijā. Katrs atrod savu dienas lielisko veikumu," norāda uzņēmuma “Blue Shock Race” valdes loceklis Artis Daugins.

Kontaktinformācija

Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļa
Tālrunis: 63 404 722
E-pasts: nvo@liepaja.lv

  • Atjaunots:
  • 13. februāris, 2024