Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

  Centrs MARTA Liepājā paplašina Ukrainas sievietēm un bērniem pieejamo pakalpojumu klāstu31. oktobris, 2022Paziņojumi

  Centra MARTA Liepājas nodibinājums uzsācis īstenot projektu "MARTA: atbalsts un palīdzība Ukrainas sievietēm un bērniem Liepājā un Dienvidkurzemes novadā", kura ietvaros iespējams saņemt individuālu juridisko, psiholoģisko un sociālo atbalstu un iesaistīties psiholoģiskā atbalsta grupā, deju un kustību nodarbībās un mākslas darbnīcās.

  Kvalificēta psihologa konsultācijas pieejamas ne vien sievietēm, bet arī bērniem un jauniešiem. Ukrainas sievietēm bez krievu valodas zināšanām tiks arī nodrošināts ukraiņu valodā runājoša līdzgaitnieka atbalsts saziņā ar dažādām organizācijām, institūcijām un pakalpojumu sniedzējiem. Klientiem būs pieejamas transporta kompensāciju nokļūšanai pie speciālistiem un uz grupu nodarbībām.

  Pieteikties dalībai projektā iespējams, zvanot pa tālruņiem 29 195 442, 26 308 079, rakstot uz e-pasta adresi centrs@martaliepaja.lv, mājaslapā www.martaliepaja.lv vai klātienē Centrā MARTA Kūrmājas prospektā 11, Liepājā.

  Centrs MARTA jau vairākus gadus sniedz profesionālus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus vardarbībā un cilvēku tirdzniecībā cietušām pilngadīgām un nepilngadīgām personām Latvijā un Liepājā neatkarīgi no viņu deklarētās dzīvesvietas.

  Sniegtie pakalpojumi ir reģistrēti Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā un Centra MARTA Liepājas nodibinājumam piešķirts Sabiedriskā labuma statuss.

  Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

  Informāciju sagatavoja

  Madara Lapsa
  Centra MARTA Liepājas nodibinājuma valdes priekšsēdētāja
  Tālrunis: 26 308 079
  E-pasts: madara.lapsa@marta.lv